ناپولی شکست خورد ، سوپرکوپا دو یووه: اولین جام پیرلو به عنوان مربی

[ad_1]

یوونتوس برمی گردد تا با به دست آوردن یک جام متفاوت از قهرمانی ایتالیا ، جام آسمان را بلند کند اولین جام آندره پیرلو به عنوان مربی. این سوپرجام است که به لطف گل رونالدو و یکی از موراتا برابر ناپولی در رجیو امیلیا بدست آمد ، جامی که بیانکونری برای نهمین بار (بیشتر از همه) به آن دست یافته است.
اهمیت این پیروزی در دراز مدت عواقب مثبتی را در پی دارد و در این بین بحث در مورد ناک اوت خالص متحمل رقیب دیرینه اینتر را کاهش می دهد. اما این همه ماجرا نیست: او در حال از سرگیری پروژه ای است که تاکنون برای قهرمانی در تلاش بوده است. درست است ، ناپولی پنالتی را از روی احتمالی 1-1 با اینسینیه از دست داد (شوت به سمت دروازه) ، اما در مجموع بیانکونری ها اولین بازی فصل را به بهترین شکل ممکن تفسیر کردند (وقت آن بود که بعد از تاخیر برای کوید ، اختلافات و احکام حکم شود) برابر ناپولی که در ژوئن ، در فینال جام حذفی ایتالیا ، آنها را در ضربات پنالتی شکست داده بود.
یوونتوس تعریف بهترین زمان ها را ارائه داد و اگرچه از نظر فنی در برابر تیمی که با روحیه کاملاً متفاوت به این مسابقه آمد ، هرج و مرج ایجاد نکرد ، اما با یک گل از CR7 معمول پیروز شد. ناپولی سعی کرد روی بازی برای گلزنی شرط بندی کند ، اما تیم مانند سایر شرایط پاسخی نداد؛ فقط پس از به ثمر رساندن گل ، ناپولی در مرحله حمله پیشنهاد داد. هنگامی که مک کنی بر مرتنز فرو ریخت ، تساوی می توانست در حدود ده دقیقه از پایان باشد ، اما Insigne به اندازه سایر شرایط محلی دقیق نبود.
پیرلو پس از شکست در سن سیرو ، کارتها را به هم زد و اگرچه مجبور بود با چند غایب کنار بیاید ، کوادرادو را پیدا کرد و دانیلو را به سمت چپ حرکت داد. موراتا نیمکت نشین شد تا جای خود را به واكنش كولوسفسكی در حمله بدهد.
در خط هافبک ، در مقایسه با دیدار برابر اینتر ، پیرلو آرتور را شامل می شود. گاتوزو نیز به نوبه خود کلیدهای متوسط ​​را به دم و باکایوکو سپرد در حالی که از پتانیا خواسته شد تا از تیم حمایت کند.
یوونتوس با حرکات زیاد و فشار زیاد خوب شروع کرد و این مشکلات زیادی را برای ناپولی ها ایجاد کرد. همانطور که در فینال جام حذفی ایتالیا اتفاق افتاد ، ناپولی این تصور را ایجاد کرد که می خواهد یک تاکتیک مهار را در پیش بگیرد و تلاش می کند تا جناحین بیانکونری را کند و مانع کند. اما وقتی او رفته است ، ممکن است خطرناک هم باشد.
سرعت عمل بلافاصله پایین بود و یووه فرماندهی عملیات را بر عهده داشت ، اما بدون پیشرفت. در حقیقت ، غافلگیری تقریباً از دست ما فرار می کند ، زیرا در اولین عمودی سازی واقعی مسابقه ، در دقیقه 28 دمه در سمت چپ به تیر دروازه متمرکز می شود و لوزانو را برای شوت از چند متر آماده می یابد: Szczesny معجزه می کند و سیو می کند. بیانکونری ها فقط در دقیقه 40 با ضربه رونالدو پاسخ دادند که تأثیرات مطلوبی نداشت ، زیرا توپ فقط پس از ارسال به تیر دروازه سقوط کرد.
نیمه دوم تراکم عواطف است: برناردسکی به جای Chiesa بازی می کند و تأثیرات مخربی روی بازی دارد ، زیرا فقط بعد از 40 سالگی اواسپینا را درگیر کرد ، که اگرچه در جواب ، تقریباً روی خط را رد کرد. این گل باعث افتخار ناپولی می شود که به لطف حضور مرتنز ، الماس ، پولیتانو و لورنته ، فقط می تواند به منطقه حریف بریزد: اما او فقط یک پنالتی دریافت می کند. در طول بازیابی ، مورا حساب ها را در اوج ضد حمله آغاز شده توسط کوادرادو بست.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *