نادژدا: “برای مدتی در داخل خانه ماسک بزنیم ، نباید عجله کنیم”

[ad_1]

“ما نباید آنجا عجله کنیمو ماسک های داخلی باید حداقل در میان مدت آنها را کمی بیشتر نگه دارند. ماسک هزینه زیادی برای پرداخت نیست. وزیر بهداشت ، روبرتو اسپرانزا a Che tempo che fa ، توسط فابیو فازیو در Rai3. “هنگامی که دانشمندان به ما گفتند ، ما می توانیم آنها را به خارج از منزل و فقط در داخل خانه منتقل کنیم. اسپرانزا نتیجه گیری کرد که در یک مرحله انتقالی ، نباید عجله داشته باشیم و نباید تلاش های ما را خنثی کنیم. “

اسپرانزا ادامه داد: “به غیر از بخشهای خاص ، ما دستورالعملهایی داریم.” به عنوان مثال ، دیسکوها اکنون باز نمی شوند. برای رویدادها به کارت سبز نیاز است. بیایید به فعالیت ها برگردیم ، اما این کار را با افزایش توجه و احتیاط انجام می دهیم. در تاریخ 11 ژوئن ، ما با تیم ملی ایتالیا به استادیوم ها باز خواهیم گشت ، اما با ظرفیت محدود ، یک پنجم و فقط با بافر منفی یا واکسینه شده ، یا اگر در شش ماه گذشته کووید داشته اید ، دسترسی خواهیم داشت. خط تدریجی ما را به این نتایج رساند.

دوز سوم واکسن به احتمال زیاد مورد نیاز است ، تقویت کننده ای که احتمالاً برای پوشش انواع “اصلاح” می شود.. بنابراین انتقال از یک مرحله فوق العاده به یک مرحله عادی ضروری خواهد بود و من فکر می کنم این معمولی جدید را می توان به شبکه فوق العاده پزشکان عمومی ما سپرد. اکنون ما باید بدویم و همه مشغول کار هستند ، اما من فکر می کنم در دراز مدت سالن های ورزشی ، مراکز کنفرانس یا ایستگاه ها برای بازی در نقش هایی که عهده دار آنها هستند باید دوباره برگردند.

و وی به نسخه هندی افزود: «ما آن را با احتیاط فراوان دنبال می کنیم. من ممنوعیت ورود از هند ، بنگلادش و سریلانکا را تا 25 ژوئن تمدید کردم. در کشورهای اروپایی دیگر قرنطینه وجود ندارد و فقط آزمایشات منفی انجام می شود. ما از نزدیک در حال تماشا هستیم. گزینه هندی در ایتالیا 1٪ است. با این حال ، واکسن های تایید شده به این گزینه پاسخ مثبت می دهند ، که بسیار موذیانه است.

من پیشنهاد می کنم که از گذرگاه سبز با کشورهایی که نه تنها اروپایی بلکه در خارج از اتحادیه اروپا نیز هستند استفاده شود مانند ژاپن ، ایالات متحده یا کانادا. من این پیشنهاد را در جلسه وزرای بهداشت که به زودی برگزار خواهد شد ، ارائه می دهم و اگر راهی برای به اشتراک گذاشتن این ابزار پیدا کنیم ، می توانیم به تحرک کمک کنیم. وزیر نتیجه گیری کرد ، برگ سبز ، با کد تلفن همراه دیجیتال خواهد بود ، حتی اگر قبلاً مقاله واکسیناسیون وجود داشته باشد. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *