می سی سی پی متولد شد ، خوب از آرس می آید: این 391مین جامعه سیسیلی است

[ad_1]

پس از یک فرآیند ده ساله ، مجلس سیسیلی عصر امروز لایحه ایجاد شهرداری می سی سی پی را تصویب کرد، هشت محله را که از شهر تراپانی جدا شده اند ، گروه بندی می کند. این 391مین شهرداری سیسیل است. چراغ سبز با رأی گیری مخفی در کلاس برگزار شد: 21 رأی موافق و 13 رأی مخالف.

شهرداری جدید توسط یک کمیسر فوق العاده اداره می شود ، که تا زمان انتخاب شهردار و شورا در سمت خود باقی خواهد ماند. صندلی موقت تا زمان تأیید وضعیت در شهرداری تراپانی خواهد بود. محله های Fontanasalsa ، Guarrato ، Rilievo ، Locogrande ، Marausa ، Palma ، Salinagrande ، Pietretagliate در قلمرو Misiliscemi قرار دارند.. کارمندان شهرداری تراپانی ، ساکن محله های جداگانه ، توسط دولت محلی جدید استخدام خواهند شد.

در قلمرو ساختارهای مهمی وجود دارد که در حال حاضر تحت کنترل تراپانی هستند: فرودگاه بیرگی ، بیمارستان ، دانشگاه ، استادیوم فوتبال ، مجازات. در مجموع ، Misiliscemi 8،669 سکنه خواهد داشت ، حدود 12.5٪ از جمعیت فعلی Trapani (67،531).

سرجیو تانکردی ، معاون منطقه ای Attiva Sicilia گفت: “این رو به پایان است” ، روندی بسیار طولانی که چندین مرحله برداشته است و چندین سال است که کمیسیون همه پرسی را درگیر کرده است. امیدواریم که این تولد منجر به بهبود قابل توجهی در بخش ارضی. “برای سالهای بیشتر ، در واقع به حال خود رها شده است. ما امیدواریم که مشاور شعبه بلافاصله تمام مراحل تعیین تاسیس این شهرداری جدید را در استان تراپانی آغاز کند. قابل توجه است که سه عضو M5 وجود دارد در میان نامزدهای رای مخفی ، که به عنوان عصا برای پنج نامزد حزب دموکرات عمل می کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *