میلان سر خود را بلند می کند ، سران 2-0 تورینو را شکست می دهند

[ad_1]

میلان بلافاصله بازگشت و لبخند زد ، تورینو را 2-0 شکست داد و اولین شکست تلخ لیگ را در روز چهارشنبه با یوونتوس پشت سر گذاشت. آنها در سن سیرو اهداف لئو و کیسی را تعیین می کنند (هنوز هم از خطا معصوم نیستند) ، که برای یک لحظه تیم پیولی را در +4 بیش از اینتر به بالای سر بردند ، فردا در درگیری مستقیم با رم. شکل گیری نارنجک جیامپائولو ، پس از چهار نتیجه مفید متوالی ، در عوض بازگشت به باخت ، و در آخرین جدول رده بندی باقی ماند.

به لطف عملکرد عمودی زیبای تئو هرناندز ، که از پاهای براهیم دیاز عبور کرد و کاملاً از لئو به اتمام رسید ، روسونری کمی بیش از 25 دقیقه طول کشید تا تعادل خود را باز کند ، مهارت در تبدیل کمک بوسیدن به طلا در ماهواره. ده دقیقه می گذرد و قسمت از راه می رسد ، که منجر به دو برابر شدن میلان می شود: بلوتی دیاز را در منطقه کش می دهد ، مارسکا در ابتدا نمی بیند ، سپس با کمک وار پنالتی را تعیین می کند ، کیسی آن را به 2-0 تبدیل می کند.

در اولین نیمه نهایی ، نارنجک ها چند سانتیمتر از بازگشایی با تیرآهن عبور می کنند تا میزبان از مجازات تقریباً کامل رودریگز سابق نجات یابد ، سپس کیسی دبل شخصی خود را از دست می دهد و سیریگو را به هیپنوتیزم رو در رو می سپارد. نیمه دوم با یک قسمت دیگر آغاز می شود ، این بار در منطقه روسونری ، وردی به سمت منطقه پایین می آید ، و لگد را به لگد تونالی می زند: داور ابتدا پنالتی را تعیین می کند اما پس از مشورت مجدد با وار ، آن را حذف می کند.

تورینو همچنان با افتخار در تلاش برای ماندن در بازی است ، اما خطرات عمده ای از جانب دونارومما وجود ندارد ، بنابراین مردان پیولی به خوبی از پس برتری دو برابری بر می آیند. فقط در فینال ، ضربه سگر ، که رومانولی دفع کرد ، دروازه بان محلی را آزار داد ، با یک رفلکس خوب از گل میهمان جلوگیری کرد و نتیجه را 2-0 به پایان رساند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *