میلان با کراشی از ابراهیموویچ بازگشتی کالیاری را شکست داد و در بالای جدول باقی ماند

[ad_1]

میلان هدایت اینتر را در اختیار دارد و سه امتیاز را در بالای جدول رده بندی حفظ می کند. در تعویق آرنا “ساردنا” ، که هجدهمین مسابقه سری A را به پایان می برد ، روسونری کالیاری را غرق کرد 2-0 ، مشخص شده با براکت ابراهیموویچ بازگشت. پیولی مجبور است بدون تئو هرناندز ، ربیچ و کالانوغلو مثبت و همچنین لئو رد صلاحیت شده کار را انجام دهد ، بنابراین این سوئدی است که باید شیطان را بگیرد.

زلاتان از تجربه پنالتی دریافت می کند با فشار دادن لیکوگیانیس ، او “دور” كسی را گرفت و مسئولیت را از همان نقطه به عهده گرفت: كراگنو حركت كرد ، بعد از هفت دقیقه مهمان ها پیش بودند. ضربه ای جدی به روحیه کالیاری ، تازه ناشی از پنج شکست متوالی بین لیگ و جام ایتالیا و جستجوی هویت با امضای جدید ، دانکن بلافاصله به عنوان مالک آغاز شد. بدون هیجان برای گل دونارومما در اولین کسر ، کراگنو در دقیقه 36 لرزید ، وقتی کالابریای معمولی به تیر دروازه در سمت چپ لبه برخورد کرد. شب میلان با عدم بازگشت کجائر به زمین ، خطر شروع نیمه دوم را به خطر انداخت و جای کالولو را ترک کرد و روسونری را مجبور کرد که با آتالانتا Romagnoli (رزرو و متوقف) را واگذار کند.

اما در دقیقه 52 ، ابراهیموویچ هنوز نفس تازه ای کشید: پرتاب روشنگرانه کالابریا برای قطع دفاع روزوبلو ، کیسه های شماره 11 و گل پس از بررسی پای وار روی لیکوگیانیس ، که سوئدی را در زمین نگه داشت ، تأیید شد.

فتوکپی یک توپ گل در یک دقیقه و فتوکپی – سیمئونه در یک طرف ، ابراهیموویچ برای هت تریک در سمت دیگر ، اما در هر دو حالت هر دو دروازه بان موفق شدند دروازه را بپوشانند – سپس در دقیقه 72 زمان شروع بازی با پیراهن میلان برای Meitè بود. اما رهبران باید بیش از دو برابر زرد را به Saelemaekers ساده لوح ببندند. پسران از پیولی به هم نزدیکتر می شوند ، کالیاری اعتراض می کند که در منطقه بین دیاز و سوتیل تماس داشته باشد ، اما ابیسو او را رها می کند: میلان می رود ، کالیاری در منطقه قرمز فقط 1+ است. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.