میلان ، امضای رسمی مایگنان تا سال 2026

[ad_1]

اکنون رسمی شده است: میلان اعلام کرد که سرانجام عملکرد ورزشی بازیکن فرانسوی را بدست آورده است Mike Maynan از LOSC ille از اول ژوئیه 2021.

این دروازه بان تا 30 ژوئن 2026 با باشگاه روسونری قرارداد بسته است و پیراهن شماره 16 را بر تن خواهد کرد. متولد 3 ژوئیه 1995 در کاین (گویان فرانسه) ، مایک مینان در بخش جوانان پاری سن ژرمن بزرگ شد. در تابستان 2015 ، او به LOSC لیل نقل مکان کرد ، با این کار در شش فصل 180 بازی انجام داد و عنوان قهرمانی فرانسه را در این مسابقات به تازگی به دست آورد.

او پس از بازی در تمام انتخاب های جوانان در فرانسه ، از 16 تا 21 سال ، در اکتبر سال 2020 اولین بازی خود را با تیم ملی بزرگسالان انجام داد و در لیست 26 تیمی قرار گرفت که در مسابقات قهرمانی اروپا در سال 2021 شرکت می کنند.

“من واقعاً خوشحالم از حضور در میلان ، این یکی از بزرگترین باشگاههای جهان است ، با جاه طلبی ها و برنامه هایی برای آینده. من از حضور در اینجا بسیار خوشحالم و چه چیزی می توانم به این پروژه بدهم”: اینها اولین کلمات یک دروازه بان. میلان مایک مینیان. وی به تلویزیون میلان گفت: “این بهترین فصل زندگی حرفه ای من تاکنون بود.” “این یک پاداش برای کسب عنوان فرانسه است. ما قهرمان شدیم و حضور در اینجا پاداش کار من است.” مینان همچنین دلیل نام مستعار خود عقاب جادویی را توضیح می دهد: “این لقبی است که همراهانم به من داده اند زیرا آنها می گویند من مانند پادشاه پرندگان هستم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.