موسیقی ، فیل اسپکتور ، تهیه کننده عصیانگر آمریکا درگذشت: وی در حال گذراندن یک حکم قتل بود

[ad_1]

مرده فیل اسپکتور ، یکی از مشهورترین و انقلابی ترین سازندگان موسیقی آمریکایی. دلیل این امر می تواند یک عارضه مرتبط با کوید باشد. او 81 ساله بود. این را زندان کالیفرنیا اعلام کرد.

اسپکتر چهار هفته پیش پس از انتقال از ندامتگاه در بیمارستان بستری شد ، جایی که او به جرم قتل بازیگر و مدل لانا کلارکسون ، که در سال 2003 در جریان یک نبرد داخلی انجام شد ، در حال گذراندن حکم است.

اسپکتور که در برانکس متولد شد و اولین تولید کننده رکورد تلفیق کار هنرمند ، آهنگساز و نوازنده محسوب می شود ، نام خود را نیز به اختراعی در دهه 1960 معروف به صدای دیوار معروف کرد ، یک روش ضبط برای ضبط موسیقی. از پاپ و راک تهیه کننده آن را “رویکرد واگناری به راک اند رول” نامید.

اسپکتر در کارنامه کاری خود با هنرمندان از ژانرهای مختلف همکاری کرده است ، از تینا ترنر گرفته تا جان لنون ، که وی تهیه کننده نمادین Imagine است ، از رامونز گرفته تا لئونارد کوهن تا آخرین آلبوم بیتلز ، بگذار بگذار. این او بود که در سال 1965 دیوار یک آهنگ سه دقیقه ای را شکست ، با انتشار تک آهنگی مانند “یو” این “عشق” را که برای برادران صالح نوشته و تولید شده بود از دست داد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *