موسیقی ، بازگشت نفا با یک آهنگ جدید

[ad_1]

Numero Uno ، یک برچسب جدید متولد شده پس از شرکت ضبط شده توسط Giulio و Mariano Repetti و Alessandro Colombini ، یکی از مهمترین در تاریخ موسیقی ایتالیا ، امروز ورود خود را به لیست Neffa انتظار دارد اولین رکورد بزرگ خود را از سال 2021 منتشر کند: جمعه ، 12 فوریه نفا با شاهکار صوتی آگیو پرزو به صحنه موسیقی بازگشت. Coez prod TY1 ، یک آهنگ جدید از سلف ناپلیتی پروژه پیش بینی شده ضبط آینده.

شماره یک مفتخر است که در ماجراجویی جدید ضبط یکی از باتجربه ترین و نوآورترین مجریان صحنه موسیقی ملی شرکت می کند. به تازگی به لطف Sony Music به بازار رکورد بازگشته ایم ، هنرمندان جدید معرفی شده توسط Label عبارتند از Colapesce ، Dimartino ، La نماینده لیست (هنرمندانی که قبلاً برای آماده شدن برای هفتاد و هفتمین دوره جشنواره Sanremo تلاش می کردند) و Iosonouncane.

این امر با کار استفانو پاتارا ، مدیر اجرایی Legacy & Marketing Strategic و سارا پوتنته ، مدیر هنری Numero Uno ، كه با امضای Neffa ، مجدداً علاقه خود را برای انجام گفتگوهای گذشته و حال در مخرج مشترك تأیید كردند ، امكان پذیر شد. آوانگارد. نوآوری و پیشرفت. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *