موزه ها ، اوفیزی در 21 ژانویه بازگشایی می شوند

[ad_1]

اوفیزی در فلورانس پنجشنبه 21 ژانویه برای عموم بازگشایی می شودتا فردا ، چهارشنبه 20 ، پالازو پیتی دوباره برای بازدید کنندگان باز خواهد بود.

این را مدیر گالری های اوفیزی اعلام کرد آیکه اشمیت بازگشایی باغ Boboli امروز صبح. اشمیت گفت: “من از تمام فلورانس ها و توسكانی ها دعوت می كنم كه بیایند و از موزه های ما بازدید كنند.”

اوفیزی از سه شنبه تا جمعه از ساعت 8.30 تا 18.30 باز خواهد بود. با نمایشگاه نقاشی “آزمایش روی پرنده ای که توسط جوزف رایت از داربی ، شاهکاری برای اجاره از گالری ملی لندن و نمایشگاه باستان شناسی” Imperatrici، matrone، liberte ، وارد شده است ، بازدید از 40 اتاق در طبقه دوم امکان پذیر خواهد بود. چهره ها و رازهای زنان رومی. “پالازو پیتی از سه شنبه تا جمعه از ساعت 8.30 صبح تا 1.30 بعد از ظهر باز خواهد بود. و دو کاردینال. موزه مد و لباس برای کارهای مقدماتی بسته خواهد شد. اعتبار پاسهای سالانه Passepartout ، از جمله خانواده Passepartout ، برای جبران تعطیلی 77 روز تمدید می شود.

کارگردان اشمیت افزود: “ما می دانیم که در ماه های آینده ضررهای زیادی خواهیم دید ، اما این افتتاحیه ها در کوتاه مدت معنای اقتصادی ندارند ، بلکه به صاحبان این فضاها و این شاهکارها یعنی مردم دسترسی دارند.” در موزه های دولتی ، مالکیت هر ایتالیایی است و ما فقط نگهبان هستیم و بنابراین آنها را از نظر جسمی قابل دسترسی می کنیم. سپس یک مفهوم عمیق تر نیز وجود دارد: ارزش فرهنگ و هنر برای بشریت. “اشمیت در مورد آینده موزه ها صحبت کرد و در پایان گفت که” امید ما این است که از منطقه زرد به منطقه سفید برسیم و سپس مشکل جهانی در این سال حل و فصل شود. با این حال ، حتی در معرض خطر باز شدن آن در تشنج ، نفس زیادی از هوا وجود دارد ، بسیار بزرگ ، حتی برای یک یا دو هفته. هرکس اکنون فرصت دارد به موزه ها بیاید ، وقت آن است. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.