مورد مربوط به دوره آموزشی اسپارتاک ، کروکتا و مشاوران شورای وقت موجه است

[ad_1]

همه در درخواست تجدیدنظر توسط رئیس جمهور پیشین منطقه Rosario Croceta و مشاوران سابق در مورد تاریخ دوره آموزش اسپارتاک تبرئه شدند. قضات حسابداری به ریاست جوزپه آلوئزیو ، گزارشگر جوزپه کولاوکیو و مدیران والتر دل روزاریو ، سالواتوره کیاسسی و گویدو پترینی تصمیم قضات بدوی را لغو کردند. علاوه بر کروکتا ، این حکم در مورد مشاور کارگری استرینا بنافده و مدیر عامل آنا روزا کورچلو برای جبران خسارت 2،200،000 یورو به این منطقه اعمال می شود.

این تبرئه در مرحله اول برای مشاوران و مدیران سابق آنتونیو بارتولوتا ، لوکا بیانچی ، لوسیا بورسلینو ، داریو کارتابلوتا ، ماریا لو بلو ، نیکولو مارینو ، اگدیو اورتیزی ، لوسیانا رالو ، نلی شیلابرا ، میشلا استانچریس و پاتریشیا والنتی تأیید شد. این ماجرا پیرامون پروژه آموزشی اسپارتاک است که توسط پریولو به سیاپی سپرده شده است. برای پیگرد رئیس جمهور سابق منطقه ، مشاوران و مدیران سابق دادستان محاسبات بودند.

آنها به هدر رفتن 35 میلیون یورو وجوه دولتی و اروپایی – با استفاده از آنها برای 9000 دستگاه پنهان – متهم شدند تا برای پرداخت هزینه های آموزش و سیاست های فعال اشتغال بیش از 8 ماه توسط 1800 اپراتور سابق استفاده شود. شاخه ها. . این مسئله حقوقی از سال 2014 آغاز شده بود. بر اساس تحقیقات گاردیا دی فینانزا ، پس از شکایت برخی از کارمندان سابق در پیشخوان ، مشخص شد که تقریباً هیچ کاری وجود نخواهد داشت و به جای کار در دفاتر اداره کار منطقه ای ، اعضای سابق پیشخوان به برخی از مدارس و سایر شعب اداره توزیع می شود ، اما حداقل طبق اظهارات برخی از مدیران مدارس ، همیشه بطور عمده غیر فعال می ماند.

به گفته قضات تجدیدنظر در این حکم ، بودجه سیاپی برای پروژه اسپارتاک با استفاده از بودجه منطقه ای انجام نشده است ، همانطور که از اسناد پرداخت شده در پرونده دادگاه و از موارد فوق مشخص است ، و نتیجه این است که هیچ افتخاری اقتصادی وجود ندارد. و به زیر بار دولت محلی آمدند. به عبارت دیگر ، استخدام کارمندان موقت در ارتباط نزدیک با اجرای پروژه اسپارتاک بر بودجه منطقه تأثیری نگذاشته است و بنابراین در نظر گرفته می شود که بر خلاف قانون منطقه ، هیچ دلیل معتبری برای غیرقانونی دانستن آنها وجود ندارد. ” رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *