موج سوم در سیسیل ، زنگ خطر بیمارستان: شیوع ، بخشهای کامل و بیمارستانهای شدیدتر

[ad_1]

این واقعیت که ما در یک وضعیت اضطراری قرار داریم و موج سوم اجتناب ناپذیر است یا حتی از قبل آغاز شده است ، بیش از همه از مشکلات بیمارستان ها مشهود است. از یک طرف ، بخشهای کامل Covid ، مانند مغز پالرمو ، از سوی دیگر ، موارد ویروس کرونا در بین پزشکان و بیماران ثبت شده است.

نتایج

در پلی کلینیک ، نتایج مثبت در بخش اورژانس به 24 نفر ، از جمله بیماران و متخصصان بهداشت ، افزایش یافت. جدیدترین عفونت ها مربوط به پزشک و پرستار است. پذیرش مسدود شد و 7 بیمار آخر باقی مانده در بخش به طور همزمان جدا شدند.
در ابتدای سال ، 23 نفر در پناهگاه بستری شدند ، شانزده نفر از آنها به بخشهای دیگر یا بیمارستانهایی که برای موارد اضطراری ویروس کرونا تنظیم شده بودند ، منتقل شدند. با این حال ، دو نفر برای بدتر شدن شرایط خود تحت مراقبت های ویژه قرار گرفتند.

اولین موارد عفونت در شب سال نو ظاهر شد ، پس از انجام تامپون بیشتر برای شناسایی اپیدمی های انجام شده توسط سه پرستار و یک کارمند اجتماعی و بهداشتی که در همان شیفت انجام می شوند.

ویروس کرونا ، سیسیل منجر به تعداد عفونت ها می شود:

در ویلا پالرمو صوفیا نیز دچار مشکل می شود ، حتی اگر بیمارستان به عادی شدن اوضاع اطمینان دهد. “در طول شب ، برخی از بیماران مبتلا به ویروس کرونا ویروس مثبت (پس از فعالیت تشخیص تامپون فیزیولوژیکی) در بخش اورژانس تشخیص داده شدند و بنابراین اقدامات بهداشتی بلافاصله فعال شدند ، در طی آن دسترسی به کد قرمز فقط به طور مناسب محدود شد ، به منظور برای انجام این روش ها و جدا کردن جنبه های مثبت – در یادداشتی از گروه بیمارستان ویلا صوفیا چرولو توضیح داده شده است -. به کدهای کوچک و وضعیت تقریبا طبیعی است “.

پالرمو ، مرکز Covid در ویلا صوفیه: یازده مورد مثبت در میان پزشکان و بیماران

این بیمارستان 11 موقعیت مثبت را در بین بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی شناسایی کرد ، بنابراین امشب 118 آمبولانس به بیمارستان های دیگری مانند Policlinico ، Buccheri La Ferla ، Civico و Ingrassia هدایت شدند.

درمانهای شدید

بستری شدن در بیمارستان نیز باعث نگرانی است. به نظر نمی رسد که منطقه زرد ، در 11 منطقه در ماه نوامبر ایجاد شده باشد ، به کنترل همه گیر کمک کرده است: نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل توسط ریاضیدان جیووانی سباستیانی از موسسه کاربردهای محاسباتی Mauro Picone شورای تحقیقات ملی نشان می دهد (Cnr-Iac)
تجزیه و تحلیل مربوط به روند در سطح منطقه ای منحنی تعداد مکان های اشغال شده هر روز توسط بیماران بستری در بخش های مراقبت ویژه برای Covid-19 است. نتایج ، بر اساس داده های هفت تا ده روز گذشته ، نشان می دهد که در میان 11 منطقه و استان خودمختار که رنگ زرد به آنها اختصاص داده شده است ، از جمله سیسیل ، حداقل یک بار در 9 نوامبر روند رشد و 2 رکود را نشان می دهد و هیچ کس علائم کاهش را نشان می دهد. در نتیجه ، بستری شدن در بیمارستانهای مراقبت ویژه در سیسیل ، امیلیا رومانیا ، فریولی ونزیا جولیا ، لاتزیو ، لیگوریا ، مارکه ، مولیسه ، آمبریا و ونتو افزایش یافته است. در عوض ، اوضاع در ساردنیا و استان خودمختار ترنتو راکد است.
در میان ده منطقه دیگر و استان های خودمختار که هرگز در ماه نوامبر رنگ زرد برای آنها تعیین نشده است ، تمایل به افزایش پذیرش شدید فقط در آبروزو و در استان خودمختار بولزانو وجود دارد. وضعیت در کالابریا ، کامپانیا و لومباردی راکد است. سرانجام ، در باسیلیکا ، پیمونت ، توسکانی ، دره آئوستا و پولیا کاهش مشاهده شد.
سباستانی اظهار نظر كرد ، این تصویری است كه “در رفتار غیر تصادفی تفاوتی وجود دارد. به نظر می رسد – وی خاطرنشان كرد – محدودیت های مربوط به رنگ زرد برای محدود كردن تماس و انتقال ویروس كافی نیست.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *