مهمانی آبی در اتوبوس روباز ، بخشدار رم: “پیمان ها رعایت نمی شوند.” شکل: “انتخاب مشترک”

[ad_1]

گردهمایی در رم هنگام جشن تیم ملی؟ در مصاحبه با Corriere della Sera ماتئو پیانتدوسی ، رئیس رم گفت که اجازه جشن پیروزی ایتالیا بر اروپاییان در اتوبوس باز رد شده است ، اما توافقات انجام نشده است.

او نه گفته بود زیرا “ما مجبور بودیم مسیر عبور از کویرینال به پالازو چیگی را مدیریت کنیم و سعی کنیم آن را با نیازهای امنیتی مرتبط با بیماری همه گیر سازگار کنیم و بنابراین به هیچ وجه از تجمع جلوگیری کنیم.” از FIGC ، بخشدار رم ، می گوید ، آنها اطمینان داده بودند كه “از یک اتوبوس سرپوشیده استفاده خواهد شد. در عوض ، اندکی پس از ترک کویرینال ، یک اتوبوس باز با لیور و یک کتیبه اختصاص داده شده به قهرمانان اروپا” هزاران نفر در انتظار سفر با اتوبوس و “ممنوعیت آن می تواند مشکلات نظم عمومی را ایجاد کند.”

گابریل گراوینا ، رئیس FIGC در یادداشتی به سخنان بخشدار پاسخ داد: “هدف ما این نیست که بحث و جدال بیشتری ایجاد کنیم ، زیرا ما نمی خواهیم یک لحظه شادی ملی را به یک موضوع تفرقه انگیز تبدیل کنیم. FIGC همیشه مسئول بوده است ، اما مهمتر از همه نسبت به نهادهای ایتالیایی و هواداران آن است. ” این یادداشت توضیح می دهد که “FIGC در بدو ورود به مقابل Palazzo Chigi ، درخواست مسافرت کوتاه با اتوبوس باز را در این مرحله که توسط موسسات مشترک بود ، تکرار کرد.”

در یک اطلاعیه مطبوعاتی ، فدراسیون فوتبال در حال بازیابی حوادث پیرامون جشن های روز دوشنبه در رم برای پیروزی آتزوری ها در مسابقات قهرمانی اروپا است. FIGC توضیح می دهد: “تفسیر روحیه محبوب در روزهای قبل از فینال ومبلی ،” برای جشن های موفقیت نهایی در اروپا ، شناسایی مکان های مختلف (از جمله Piazza del Popolo) که امکان برگزاری آن وجود دارد ، از آنها مجوز خواسته ، مراسمی با ایمنی کامل با تعداد محدود و مطابق با همه نسخه های فعلی “. این یادداشت ادامه داد: “بدون گزینه های مناسب” ، FIGC ترتیب بازگشت تیم به فلورانس را به مرکز فنی Coverciano برای انحلال فوری هیئت داد. بازگشت به رم تنها پس از دریافت دعوت نامه برای استقبال از رئیس دولت و نخست وزیر.”

در این مرحله ، بهبود FIGC ادامه دارد ، “پس از مراسم کویریناله ، به درخواست تیم ، که پس از چند دقیقه شاهد افزایش جمعیت در مسیر Palazzo Chigi بود ، درخواست استفاده از اتوبوس باز که از قبل آماده شده بود ، تکرار شد. هر رویدادی برای شادی بزرگ موفقیت ورزشی در این مقیاس با هزاران نفری که در خیابان هستند. “و دوباره:” در مسیر Piazza Colonna ، اتوبوس سرپوشیده حامل تیم بارها کند شد ، سپس مسدود شد فدراسیون فوتبال نوشت: دیگر قابل کنترل نیست ، زیرا اتوبوس سرپوشیده به هیچ وجه طرفداران را از حضور در هیئت ایتالیایی منصرف نکرده است ، ما با این وجود درخواست را در این مرحله که توسط موسسات مشترک است ، تکرار کردیم تا یک پیاده روی کوتاه با اتوبوس باز ، همچنین به منظور محافظت از ایمنی بازیکنان و ناامید نشدن هزاران نفر از ساکنان قبل از این جلسه که قبلاً به مرکز پایتخت ریخته بودند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *