مهر چهلمین سالگرد کنفرانس مناطق

[ad_1]

“سارا مهر برای چاپ در آغاز چهلمین سالگرد کنفرانس مناطق و استانهای خودمختار. سپس ما یک سری اقدامات بعدی سازگار با شرایط اپیدمیولوژیک را انجام خواهیم داد. “این را استفانو بوناچینی (رئیس منطقه امیلیا-رومانیا) و جیووانی توتی (رئیس منطقه لیگوریا) ، رئیس جمهور و نایب رئیس کنفرانس مناطق و استان های خودمختار اعلام کردند.

کنفرانس مناطق و استانهای خودمختار 40 سال پیش متولد شد، “در زمانی که با غلبه بر بن بست درباره سرنوشت مناطق مشخص می شود – یادداشت خوانده می شود. این اقدام فعالانه و هماهنگ مناطق جمع شده در کنفرانس بود ، سپس بحث عمومی را باز کرد که منجر به شناخت اجرایی یک مرکز مشاوره پایدار مانند کنفرانس شد. کشورهای عضو مناطق از سال 1983. “

این یادداشت ادامه داد: “مسیری که به اصلاحات مهمی رسیده است که به تدریج نقش نهادهای منطقه ای را تقویت کرده و با آن عملکرد کنفرانس مناطق را تقویت کرده است.” امروز – بوناچینی و توتی در متن بولتن فیلاتلیکی ، که نشانگر مطبوعات برای چهلمین سالگرد کنفرانس مناطق است ، می نویسند – ما نیاز به ادامه این مسیر با روحیه “سازندگان” ، برای شکست ویروس و بازیابی اعضا داریم – اقتصاد کشور ما با تمبری که نه تنها یک سالگرد بلکه بلوغ را رقم می زند ، ما امروز خود را آزاد می کنیم – با نوستالژی روش های انتقال نامه های قدیمی ، اما با توجه به ارتباطات زمان خود – نامه ما به شهروندان و نهادها ، دوباره تأکید می کنیم – بوناچینی و توتی آنچه را که در سند به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس مناطق با یک اساسنامه ساده به رئیس دولت تحویل داده شد ، تکرار می کنند: اداره به عنوان یک کل به یک مرحله بالاتر از کارایی و اثربخشی ، به عنوان یک شرط لازم برای ثبات سیستم نهادی “.

“اگر این درست باشد که تقسیم اختیارات قانونگذاری بین دولت و مناطق با توجه به معیارهای مخالفت و محرومیت متقابل اکنون کاملاً منسوخ به نظر می رسد” ، بنابراین “اطمینان از جایگاه مرکزی در مراکز همکاری بین نهادی و مشاوره بین سطوح مختلف نهادی” بسیار ضروری است. ، با شروع کنفرانس مناطق و استانهای خودمختار ، همچنین از طریق به رسمیت شناختن قانون اساسی “سیستم کنفرانس” به منظور افزایش تأثیر آن در رویه های قانونی و تصمیم گیری در مهمترین سیاست های عمومی ملی “، آنها نتیجه می گیرند. تیراژ جشن چهلمین سالگرد کنفرانس مناطق و استانهای خودمختار سیصد هزار نسخه خواهد داشت. توسط Istituto Poligrafico e Zecca dello Stato SpA چاپ شد.

این طرح توسط گرافیک های سبک جامعه ای از مردم برای نمایندگی از شهروندان ایتالیایی تکمیل می شود. یک نوار افقی سه رنگ مکمل ترکیب است. یک بولتن و یک پوشه فیلاتلیک A4 با صفحات سه طرفه حاوی یک ربع تمبر ، یک تمبر تک ، یک کارت پستال لغو و فرانک و یک جلد برای روز اول به همین مناسبت ایجاد شد. ایتالپرس

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *