مهاجم به سری آ ، میلان و یوونتوس پیروز می شوند

[ad_1]

میلان برای پیروزی و حفظ بالای جدول بازگشته است ، یوونتوس به حرکت خود به سمت بالا ادامه می دهد. در حالی که منتظر اینتر بودیم ، در زمین مقابل بنونتو ، هر دو تیم در مسابقات مربوط به این هفته شنبه برنده شدند.

میلان سومین بار متوالی را از دست نمی دهد. روسونری پس از ناک اوت با آتالانتا و اینتر در لیگ و جام حذفی ایتالیا ، در Dall’Ara مقابل بولونیا روی پاهای خود ایستاده و از برتری دفاع می کند و سعی در بالا بردن دارد و منتظر نتیجه اینتر است. اما بدون مشکل: میلان به لطف دو پنالتی (یکی از آنها بعد از اشتباه ابراهیموویچ درجا متوجه شد) و آخرین رنج ، پس از اینکه بولونیا اختلاف را به نصف رساند ، پاس داد. این واقعیت که تیم پیولی همچنان در حال ریکاوری است ، ضررهای تصادفی سامسون در دقیقه دوم و دقیقه 39 و نجات دونارومما در ضد حمله دومینگوئز ، رو در رو با رهبران مشهود است ، که علی رغم برتری ، آنها پیدا شدند. اما اگر بولونیا هدر دهد ، میلان این کار را نخواهد کرد. هرناندز در دقیقه 12 با یک ضربه آزاد توسط دروازه بان ، یک قهرمان مطلق ، اسکوروپسکی را ترساند: در دقیقه 20 ، او ابراهیموویچ را نجات داد ، تور دروازه را زد و چهار دقیقه بعد تکرار کرد. ایبرا به سر او برخورد می کند ، اسکوروپسکی سیو می کند و همچنین هر ضربه زدن را خنثی می کند.

در مورد توسعه عمل ، لئو توسط دیکس در منطقه نگهداری می شود. پنالتی به دلیل مشکوک به آفساید ابراهیموویچ ، که تحت تأثیر Var قرار نگرفت ، به رقابت پرداخت ، زیرا این اقدام توسط دومینگوئز مجاز بود و سپس تعویق را از دست داد. اسکورپسکی با پرتاب خود به سمت راست ، پنالتی را خنثی کرد: ایبرا بخشید ، ربیچ این کار را نکرد و با فواره برنده تصحیح کرد. میلان مسابقه را نبست ، زیرا لئو و کالابریا توسط Skorupski معمول خنثی شدند ، اما در پشت رنج ، با Tonali و Kessie ، که گاهی اوقات در وسط قرار گرفتند ، و Tomori در آغاز به عنوان شروع کننده ثابت می کند که او هنوز این کار را نکرده است کاملاً بر دستورات تاکتیکی روسونری تسلط یافت. اما بولونیا نقص ذاتی دشواری تحقق را تأیید کرد و روسونری از آنها تشکر کرد ، و در 10 دقیقه نیمه دوم مسابقه را به پایان رساند ، وقتی Sumaoro (ابتدا به عنوان یک بازیکن اصلی برای مدافع ، که در ژانویه از لیل وارد شد) توپ لئو را لمس کرد ، تلاش برای جلوگیری از ابراهیموویچ: این بار کسی در صحنه است و با اجرای نقش مجری اصلی مجازات های روسونری ، جایگزین اسکورپسکی شد.

بازی بسته به نظر می رسد ، اما تغییرات میهالوویچ دوباره آن را باز می کند: پالاسیو ، اسکوف اولسن و پولی وارد بازی می شوند که در دقیقه 33 یک ضد حمله 2-1 ترتیب می دهند که توسط پالاسیو باز می شود ، توسط اسکوف اولسن تکمیل می شود و با گل پولی سابق تکمیل می شود. چند دقیقه بعد ، دونارومما با سر سوریانو هم تیمی های خود را نجات می دهد. روسونری پس از بیرون آمدن لئو برای دادن دقیقه به مانژوکیچ با مشکل روبرو شد ، اما سران مقاومت کردند و مسابقه قهرمانی را از سر گرفتند. با این وجود ، دومین حذفی متوالی پس از یوونتوس برای بولونیا ، که خوب تایید شده است ، اما مشخص نیست و منتظر نتایج دیگران است تا ببیند در 6 امتیاز در منطقه سقوط بدون تغییر است.

یوونتوس موفق شد با میلان کنار بیاید، که در خانه با یک گل سامپدوریا را شکست داد ، در اول کیه شای ، در گل دوم رمزی بود ، در پایان مسابقه ای فراری را فتح کرد که باران مداوم آن را به راحتی انجام نداد و هرگز سمپدوریا را رام نکرد. بیانکونری ها هفت امتیاز از رده های بالاتر باقی مانده اند ، اما همیشه با یک بازی کمتر و اعتماد به نفس روزافزون. توقف برای سمپدوریا ، با بازگشت از دو پیروزی ، آنها را در جایگاه دهم قرار می دهد ، اما با احساسات خوب. مرحله اول تمرین هر دو تیم با میهمانان ، با پیراهن نارنجی ، بدون محکومیت زیاد سعی در دور زدن سامپدوریا دارد که توسط رانیری به خوبی انجام شده است.

خطای بیستم در واسطه کیتا باعث شد تا بیانکونری توپ را بازیابی کرده و یک ضد حمله را به وجود آورد. با هماهنگی رونالدو ، که به دروازه موراتا باز می شود ، اسپانیایی از سمت راست وارد منطقه می شود و در وسط کیزا عجله می کند ، که بدون هیچ مشکلی آدرو را شکست می دهد. با این حال ، این هدف حرکت مسابقه با یوونتوس را که برای بستن مسابقه در تلاش است تغییر نمی دهد و سمپدوریا در تلاش است تا خطرناک شود ، اما عملا همیشه سوپر کیلینی و هم تیمی هایش را کمتر پیدا می کند. در پایان وقت ، رونالدو سعی می کند ابتدا بازی را با یک نتیجه گیری قدرتمند از لبه ، که آدروو برای یک کرنر بلند می کند ، سپس با یک حمله انفرادی در منطقه ، مارک بازی را نشان دهد ، اما یوشیدا بهبود می یابد ، و در چند متر از دروازه بدون نقص نجات می یابد . پس از بازگشت از رختکن ، دو تکنسین یازده اصلی را تأیید کردند. در 5 ‘ترس از سقوط هواپیما بین کوادرادو و اوژلو با سامپدوریانو ، که بدترین شرایط را دارد و با عمامه ای تماشایی برمی گردد.

با این حال ، سمپدوریا روحیه بیشتری دارد و در نیمه اول نیمه دوم حداکثر تلاش خود را می کند ، نه قبل از اینکه با موراتا که یک گل را برای آفساید لغو می کند ، ریسک کند. در دهمین کوآلیارلا در منطقه خوب چرخید ، اما کیه لینی با بدن خود را رد کرد ، دو دقیقه بعد از یک زاویه محکم کاپیتان سمپدوریا همچنان در حرکت بود ، اما شگزنی آماده بود که کرنر را رد کند. رانیری به این اعتقاد دارد و اندکی قبل از دامسگارد با وارد کردن توررگروسا و رامیرز کل جبهه حمله را تغییر می دهد ، اما نتیجه آن چیزی نیست که او به یوونتوس امیدوار است ، که به لطف وارد کردن رابیوت اول و برناردسکی به آرامی توپ را به بازی باز می گرداند. و رمزی پس از آن در فینال ، میزبان با آخرین انرژی باقی مانده به جلو هجوم آورد ، اما دروازه را باز کرد و با یک ضربه 45 دقیقه ای رونالدو ضد حمله کامل را با یک پرتاب مورب آغاز کرد ، که تمام زمین را برای کوادرادو کوتاه می کند ، بال به منطقه می رسد و به عنوان مرکز رمزی سریع عمل می کند شما فقط باید از درب پشتیبانی کنید. برای سمپدوریا ، این ضربه حذفی است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *