منطقه نارنجی سیسیل ، Musumechi نیز این مصوبه را امضا می کند: پزشکان مدرسه و خانواده ، در اینجا اخبار سیسیل است

[ad_1]

به دنبال دستور وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا ، که از فردا سیسیل را به منطقه نارنجی برگرداند ، دیروقت شب گذشته رئیس منطقه نلو موسومچی نیز فرمان خود را امضا کرد که تا 15 فوریه لازم الاجرا خواهد بود.

سفارش را بخوانید

متن شامل مفاد وزارتی است ، البته با اضافه کردن برخی اقدامات اضافی برای کنترل عفونت ، همانطور که پیش بینی شده است. این تفاوت عمدتا مربوط به دنیای مدرسه است: از فردا دروس مستقیم برای دانش آموزان کلاس دوم و سوم ، در حالی که برای دانش آموزان دبیرستانی باید یک هفته دیگر منتظر بمانند ، یعنی 8 فوریه ، زمانی که دانش آموزان می توانند با 50 درصد حضور و غیاب به کلاس برگردند. در این بین ، آموزش از راه دور باقی خواهد ماند.

اقدامات ، که همچنین بخشی از مصوبه قبلی بود ، یعنی.

سپس مقاله ای به پزشکان خانواده و متخصصان اطفال به انتخاب خود اختصاص داده شده است که می توانند تامپون انجام دهند و دوره قرنطینه افراد مثبت را به طور مستقیم مدیریت کنند..

از روز دوشنبه ، سیسیل در منطقه نارنجی قرار خواهد گرفت: آنچه در رستوران ها ، مغازه ها و مسافرت تغییر می کند

سایر اقدامات

علاوه بر دستور Musumechi ، قوانین منطقه نارنجی تنظیم شده توسط رم اعمال می شود. بنابراین ، از روز دوشنبه ، اول فوریه ، تردد در داخل شهرداری شخصی آزاد خواهد بود و از یک شهرداری به شهرداری دیگر ممنوع است. دیدار با اقوام یا دوستان امکان پذیر خواهد بود ، اما علاوه بر کودکان زیر 14 سال و افراد خودکفا با معلولیت ، در این دو نفر نیز وجود ندارد. تردد بین شهرداری ها برای کسانی که در مراکزی با کمتر از 5000 سکنه زندگی می کنند اما در 30 کیلومتری مجاز است. در هر صورت رفتن به مرکز استان ممنوع است. همچنین ساعت منع رفت و آمد از ساعت 22:00 تا 5:00 تأیید می شود. ممنوعیت ها به دلیل کار ، بهداشت یا ضرورت یا بازگشت به خانه شخص مستثنی هستند.

در مقایسه با منطقه قرمز ، مغازه ها ممکن است دوباره باز شوند ، اما بارها و رستوران ها بسته می شوند و فقط خدمات تحویل در خانه مجاز است. مکانهایی که هیچ غذایی سرو نمی شود باید در ساعت 18:00 مصرف آنها را متوقف کنند. موزه ها ، تئاترها و سینماها و همچنین ایستگاه بدنسازی و استخر همچنان بسته می شوند.

حمل و نقل

اخبار و جبهه حمل و نقل با خدمات اضافی طراحی شده برای اطمینان از ایمنی سلامت جمعیت مدارس در 9 استان سیسیل از دوشنبه ، 8 فوریه ، روزی که دانش آموزان دبیرستان به کلاس برمی گردند.

بیش از 600 سفر اضافی در سراسر جزیره در نظر گرفته شده است ، و بیش از 300 اتوبوس نیز با مشاركت مجوزهای NCC ، تاکسی ها و اتوبوس های تور ، به طور مناسب توسط شركت ها ، راه اندازی شده است.

درصدی از این خدمات که در حال فعالیت خواهند بود بین 15 تا 20 درصد از آنچه برای دروس شخصی با 75 درصد ارائه می شود خواهد بود. مشاور افزود ، و هرگونه نیاز اضافی به حمل و نقل ، به عنوان بخشی از تقویت كلی خدمات در هر 9 استان جزیره ، می تواند بلافاصله توسط شركت های حمل و نقل عمومی محلی جبران شود.
مارکو فالکونه ، مشاور منطقه ای در امور زیربنایی و حمل و نقل ، کارایی و ایمنی برای سلامت فرزندان ، خانواده ها و مدرسه گفت: “با توجه به بازسازی نسبی مدارس.” در چند هفته گذشته ، از طریق تعدادی جداول فنی و با همکاری مشاور روبرتو لاگالا ، با تکیه بر جهت گیری فضیلت رئیس و در دسترس بودن شرکت های حمل و نقل عمومی محلی ، یک مطالعه دقیق از نیازهای ارضی هر استان را توسعه داده ایم. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *