منطقه نارنجی سیسیلی ، لاگالا: “بازگشت به مدرسه با چرخ احتیاط”

[ad_1]

از روز دوشنبه ، اول فوریه ، 100٪ آموزش حضوری برای دانش آموزان کلاس دوم و سوم فعال می شود (مدارس راهنمایی) که تا زمان انقضا منطقه قرمز برای پدر کار می کردند. برای دبیرستان ها (دبیرستان ها) از روز دوشنبه ، 8 فوریه ، 50 درصد دانش آموزان مجاز به شرکت در دوره های حضوری هستند. به دنبال دستور وزیر بهداشت ، كه سیسیل را به منطقه نارنجی برگرداند ، این مورد توسط مشاور آموزش و مهارت شغلی منطقه سیسیلی روبرتو لاگالا تأیید شد.

به تعویق انداختن یک هفته بازگشت به آموزش حضوری مدارس متوسطه – می گوید لاگالا – توجیه را در اصل احتیاط رفتاری پیدا می کند به تصویب رسیده توسط دولت Musumechi ، که قصد دارد به خانواده ها و افکار عمومی اطمینان دهد. این تصمیم نشانه ای از چگونگی انجام هر انتخاب برای اطمینان از مناسب ترین محافظت از متصدیان مدرسه و دانش آموزان است. هدف این است که از همپوشانی در هفته 1 تا 6 فوریه جلوگیری شود بین بستری مجدد در دوره متوسطه اول و پذیرش مجدد در دوره متوسطه و اطمینان از ادامه آزمایش دانش آموزان بالای 14 سال و کارکنان مدرسه در سایت های غربالگری بهداشت “.

کمیسار توضیح داد: “بعلاوه” ، به تعویق انداختن بازگشت به دبیرستان ، به مدارس و خدمات محلی (از جمله اجرای طرحهای تقویت حمل و نقل استانی) اجازه می دهد تا سازمان را با به کارگیری مجدد فعالیت های آموزشی در حضور بهینه سازد. سرانجام ، امکان نظارت بیشتر در مقیاس منطقه ای بر روند منحنی اپیدمیولوژیک پس از بستری مجدد در حضور 100٪ از کاربران اولیه و متوسطه اول و همچنین مهد کودک فراهم می شود.

همزمان با از سرگیری تدریس در حضور مدارس در همه سطوح ، بیشتر و بیشتر ، مطابق با مفاد وزارت بهداشت ، توافق با وزارت آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای ، اقدامات منظم برای نظارت بر بهداشت در مدارس ، هم به درخواست دومی و هم در نتیجه برنامه ریزی خاص توسط جنبه های ذی صلاح. لاگالا نتیجه گیری می کند: “همه چیز” ، با هدف اصلی حق اساسی آموزش را با اصل اساسی حق سلامتی ترکیب کنید

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *