منطقه نارنجی سیسیلی ، آنچه امروز تغییر می کند: محدودیت های کمتری در سراسر ایتالیا ، اما تجمع ها در حال حاضر نگران کننده است

[ad_1]

از امروز ، سیسیل به منطقه نارنجی برمی گردد. در واقع ، از نیمه شب ، قوانین جدیدی که با دستور وزیر روبرتو اسپرانزا ارائه شده و با اصلاحاتی توسط رئیس جمهور منطقه ، نلو موسومچی ، اعمال شده است ، اجرا می شود.

در نتیجه ، این جزیره که از نظر تعداد عفونت ها با فرکانس 2.1 در رتبه ششم باقی مانده است ، “آتش سرخ” را کنار گذاشته و به دلیل جنجال ها شدت گرفته است. این رنگ به مدت دو هفته مانند استانهای خودمختار بولزانو ، پولیا ، ساردینیا و امبریا به رنگ نارنجی رنگ شده است ، به این امید که در مدت 15 روز رنگ سفید کمرنگ شود.

موسومچی گفت: “ما ، هدف منطقه زرد و چرا که نه ، در نهایت منطقه سفید است ، اما این به مسئولیت هر یک از آنها بستگی دارد.” از امروز ، محدودیت ها کمی سخت تر است ، به همین دلیل فرماندار امیدوار است به معنای خوب سیسیلی ها ، به ویژه کسانی که در هنگام کریسمس به افراط “آزادی” پرداختند. جذابیت پیشگیرانه همچنین با توجه به آنچه دیروز در برخی از شهرهای بزرگ دیده شد. حتی قبل از بازگشت به منطقه زرد ، جلسات به ناویگلی در میلان ، از طریق دل کورسو در رم ، در مناطق دانشگاهی بولونیا ، در خیابان های زندگی شبانه ناپل ، در پارک های تورین یا در مرکز فلورانس بازگشت. “منطقه زرد به معنای هیچ خطری نیست. در مقایسه با پیشرفت هفته های اخیر ، اگر نمی خواهیم برگردیم ، ما همچنان به حداکثر احتیاط احتیاج داریم.” اخطار وزیر روبرتو اسپرانزا به نفع درک است.

کنترل اجرای قانون توسط Covid

در همین حال ، مناطق امیدوارند که از پشتیبانی اقتصادی برخوردار شوند. در سیسیل ، بارها و رستوران ها به زانو در آمده اند و امروز آنها نامه ای را با صدای زنگ خطر برای رئیس جمهور منطقه ارسال می کنند. اگر امروز مغازه ها افتتاح شوند ، برای صنعت پذیرایی نیز چنین اتفاقی نمی افتد ، اماکن برای عموم مردم بسته و فقط برای صادرات کار می کنند.

آنتونیو کوتون از Fipe Palermo گفت: “ما تخمین می زنیم که 40 درصد رستوران ها خطر عدم بازگشایی را دارند.”

اخبار امروز در سیسیل به طور خاص مربوط به سفرها و مدارس است. اما باید توجه کنید و بخاطر داشته باشید که قوانین چیست.

رئیس منطقه ، نلو موسومچی ، با کمیسیون مارکو فالکونه

حرکتها

در منطقه نارنجی می توانید در محدوده شهرداری خود ، بین ساعت 5 بعد از ظهر تا 10 شب حرکت کنید. انتقال به سایر شهرداری ها فقط برای نیازهای کاری ، شرایط ضروری یا دلایل بهداشتی مجاز است. بازگشت به محل زندگی ، محل سکونت یا خانه همیشه مجاز است. انتقال بین شهرداری ها برای کسانی که در مراکزی با کمتر از 5000 سکنه اما در 30 کیلومتری زندگی می کنند مجاز است. در هر صورت رفتن به مرکز استان ممنوع است.

ملاقات با دوستان و اقوام در همان شهرداری امکان پذیر است ، اما فقط یک بار در روز ، بین 5 تا 22 و حداکثر برای دو نفر ، علاوه بر کسانی که قبلاً در خانه ای که به آنجا رسیده اند ، با هم زندگی می کنند. آوردن کودکان زیر 14 سال و افراد دارای معلولیت یا زندگی مشترک کافی امکان پذیر است.

رستوران ها و فعالیت های تجاری

طبق قوانین ملی ، رستوران ها و سایر فعالیت های پذیرایی (از جمله بارها ، شیرینی فروشی ها ، بستنی فروشی ها و غیره) از مصرف مواد غذایی و نوشیدنی در اطراف و اطراف منع شده اند. تحویل از ساعت 5:00 تا 18:00 مجاز است. بدون محدودیت ، در حالی که از ساعت 18:00 تا 22:00 برای مکانهایی که فعالیت اصلی بارها را بدون آشپزخانه یا خرده فروشی نوشیدنی انجام می دهند ، ممنوع است. تحویل در منزل بدون محدودیت زمانی مجاز است.

ویروس کرونا در سیسیل فراتر از تاریک ترین ماه است: موارد کمتر و بستری در بیمارستان ، اما قربانیان هنوز سقوط نمی کنند

وارد منطقه شوید

کسانی که وارد سیسیل می شوند باید در سیستم عامل ثبت نام کنند www. siciliacoronavirus.it. این اقدام برای مسافرانی که کمتر از چهار روز در روزهای گذشته جزیره را ترک کرده اند ، در نظر گرفته نشده است. ممکن است در سیستم عامل اعلام کنید که در طی 48 ساعت قبل از ورود شما سواب مولکولی متحمل شده اید. هرکسی که فرصت انجام معاینه را نداشته است ، باید بر روی یکی از دیسک های موجود در این جزیره تامپون ایجاد کند. کسانی که قصد انجام این روش را ندارند می توانند آزمایش را در آزمایشگاه مجاز انجام دهند. هر کسی که از هر دو نشانه برای تامپون پیروی نکند ، تعهد دارد که ده روز در انزوای امانتداری قرار گیرد با تعهد گزارش آن به پزشک عمومی ، یک پزشک متخصص اطفال یا Asp.

اقدامات فضایی

صاحبان مmentsسسات عمومی باید با قرار دادن تابلویی در قسمت بیرونی با ذکر این نشان ، حداکثر تعداد مشتریانی را که می توانند در محل ملاقات کنند به ASP اطلاع دهند. مراکز خرید باید پیشخوان مردم داشته باشند. دارندگان م publicسسات عمومی ، با توافق با ASP و از طریق انجمن های صنفی ، می توانند عملکرد تامپون ها را به صورت داوطلبانه هر هفته در یک رانندگی قابل دسترسی برای کارکنانی که فعالیت های خود را در تماس با مردم انجام می دهند ، سازمان دهند.

مدارس

از امروز ، آموزش 100٪ حضوری برای دانش آموزان کلاس دوم و سوم شروع می شود. اما برای دانش آموزان دبیرستان ، آموزش از راه دور تا 7 فوریه ادامه خواهد داشت. انجام فعالیتهایی در حضور برای استفاده از آزمایشگاهها یا اهداف آموزشی که به نفع ورود دانش آموزان دانش آموزان دارای معلولیت و نیازهای ویژه آموزشی است ، ضمن اطمینان از ارتباط از راه دور با دانش آموزان در پدر ، امکان پذیر خواهد بود. از روز دوشنبه ، 8 فوریه ، 50 درصد از دانش آموزان دبیرستان مجاز به شرکت در دوره های حضوری هستند.

پزشکان عمومی و پزشکان متخصص اطفال

پزشکان عمومی و متخصصان اطفال به انتخاب خود از Asp در مدیریت بیماران مبتلا به Covid-19 با انجام سواب سریع آنتی ژن یا آزمایشات دیگر برای گروه های خاص پشتیبانی می کنند. آنها همچنین دارای یک دوره شروع و پایان انزوا برای افراد Covid-19 مثبت و تماس نزدیک در موارد تایید شده هستند.

در پالرمو

در پالرمو ، ممنوعیت پارکینگ در مرکز و نزدیک مجتمع های مدارس تا 5 مارس ادامه دارد. در این مصوبه پارک از 11 تا 22 در همه خیابان ها و میادین در محله های Politeama و Liberta و همچنین از 7 تا 15 در نزدیکی تمام مجتمع های مدارس دولتی و خصوصی در هر سطح منع شده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *