منطقه قرمز سیسیلی با Dpcm جدید یا به دستور Musumechi: یک تماس تلفنی بین اورلاندو و رززا سناریوها را نشان می دهد

[ad_1]

منطقه قرمز برای سیسیل اکنون فراتر از فرضیه است. بسیاری از شهرداران این درخواست را برای شهرهای خود داشتند و چند ساعت بعد دستورالعمل منطقه رسید. خود لئولوکا اورلاندو خواستار اقدامات سختگیرانه ای برای پالرمو است که دیروز با 582 عفونت جدید بیشترین آسیب را به شهرداری سیسیل وارد کرد.

فرماندار Nelo Musumechi از امروز تا 31 ژانویه دو منطقه قرمز دیگر در Gela و Vilarosa ایجاد کرده است. اکنون چند شهرداری زرهی برای مدت کمی بیش از یک هفته وجود دارد. نشانه ای از قرمز شدن جزیره به تدریج. بنابراین پایتخت ها ، از جمله پالرمو ، که محدودیت های بیشتری برای آن درخواست شده است ، چه اتفاقی می افتد؟

روز گذشته مصاحبه ای بین لئولوکا اورلاندو و مشاور بهداشت روگرو رززا سناریوهای جدیدی را نشان داد، همانطور که توسط Jacinto Pipitone و Andrea D’Orazio در Giornale di Sicilia در غرفه ها گفته شد. این منطقه انتظار دارد تا از تصمیمات دولت ملی بین امروز و فردا (فردا صبح اجلاس بین وزیر بوکا و فرمانداران در مورد Dpcm جدید وجود داشته باشد) و اگر رم بالاترین سطح خطر را برای سیسیل اعلام کند ، اقدامات برای شهرهای خاص در آن زمان احمقانه بود

آنچه مسلم به نظر می رسد این است که سیسیل به سمت منطقه قرمز در حرکت است، به ابتکار دولت ملی یا منطقه ای. داده های وزارت بهداشت وضعیت نگران کننده ای را در این جزیره به تصویر می کشد ، به ویژه به دلیل میزان مثبت بودن ، بسیار بالاتر از میانگین ملی. وضعیت پالرمو به ویژه نگران کننده است ، که دیروز با 582 مورد رکورد 583 عفونت را در 21 نوامبر به دست آورد.

ویروس کرونا غیرقابل توقف است ، قهرمانی سیسیل: اوج مثبت در پالرمو

افزایش موارد به طور عمده به شیوع های جدید ، مانند مواردی در بخش ارتوپدی بیمارستان مدنی یا RSA ، مانند مورد Piana degli Albanesi با سه اپراتور و هفت بیمار مثبت ، یا در Villabate ، جایی که RSA “Karol” 31 علامت ندارد نتایج مثبت

وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا

اما در حومه شهرها حداکثر آمادگی در Belmonte Mezzagno ، در Gangi ، در Corleone (جایی که قربانی سوم ثبت شده است) در Bolognetta وجود دارد. اما نه تنها این: در کارینی ، شهردار Giovi Monteleone بازار هفتگی را تا 31 ژانویه متوقف کرده است ، در حالی که در باقریا سقف 418 مثبت رسیده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *