منطقه قرمز سیسیلی ، آنچه از امروز تغییر می کند: پس از آن می توانید به نزدیکان نزدیک بروید ، اعتماد به نفس برمی گردد

[ad_1]

از امروز و تا دو هفته آینده ، سیسیل در منطقه قرمز قرار دارد. اقدامی که نزدیک به محاصره بهار سال گذشته است و بسیاری از تعطیلات ، ممنوعیت سفر را پیش بینی می کند و همچنین دیدار با بستگان با برخی از تحریم های جزئی از افراد نزدیک به بهداشت یا ضرورت شدید را از بین می برد.

تصمیمات اتخاذ شده ، همانطور که دیروز رئیس منطقه ای نلو موسومچی توضیح داد ، نتیجه “مطالعه دقیق پارامترهای عفونت” است. نگران کننده افزایش عفونت پس از تعطیلات کریسمس بود و وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا نیز موافقت کرد. بنابراین ، این چیزی است که امروز براساس دستور Musumeci تغییر می کند. در اینجا متن کامل است.

حرکات

این مصوبه سفر را به شدت محدود می کند. نه تنها برای ممنوعیت ورود و خروج از منطقه منطقه ای ، بلکه همچنین برای حذف از شهرداری خود ، به استثنای نیازهای اثبات شده کار ، شرایط ضروری و دلایل بهداشتی. برای خرید مواد غذایی و نیازهای اساسی به دلایل بهداشتی ، امکان سفر با پای پیاده یا به روش های عمومی و خصوصی در محدوده شهرداری وجود ندارد ، مگر برای نیازهای اثبات شده کار. کنترل مسافرینی که به جزیره می رسند (ثبت نام اجباری در یک سایت خاص و بافر سریع) کنترل می شود.

دیدار با اقوام

برخلاف مقررات Dpcm ، رفت و آمد یکبار در روز به خانه شخصی نیز برای دیدار دو نفر از دوستان و اقوام ممنوع است. اما در چند ساعت گذشته بحث های زیادی در مورد این اقدام انجام شده است. شهادت که می آید این است این ممنوعیت وجود دارد ، مگر در موارد محدود ضروری یا بهداشتی یا برای ملاقات با والدین مسن یا تنها. دلایلی که در هر صورت باید در تأیید اعتبار خود بیان شود (فرم بارگیری). بنابراین هیچ بازدید روزانه از بستگان (همانطور که توسط Dpcm ملی تضمین شده است ، اما توسط منطقه اعمال نمی شود) ، هیچ ناهار خانوادگی ، حتی برای چند نفر وجود ندارد.

فعالیتهای ورزشی

توقف در فعالیت های سالن های ورزشی ، استخرهای شنا ، باشگاه ها ، مراکز سلامتی و آبگرم ، به جز ارائه خدمات تحت سطوح اولیه کمک برای فعالیت های توان بخشی یا درمانی و آموزش ورزشکاران ، متخصصان و غیر حرفه ای ها که باید در مسابقات شرکت کنند. و رویدادهای با اهمیت ملی توسط Coni یا Cip شناخته شده است.

مدرسه

مطابق با Dpcm ، خدمات آموزشی برای اوایل دوران کودکی ، مهد کودک ، دبستان و سال اول دبیرستان فعالیت های آموزشی را در حضور انجام می دهند. سایر کلاس ها و دانشگاه های دیگر با آموزش از راه دور ادامه خواهند داد. این امکان وجود دارد که در صورت لزوم ، برای استفاده از آزمایشگاه ها و برقراری ارتباط آموزشی که شامل شمول م ofثر دانش آموزان دارای معلولیت و نیازهای ویژه آموزشی است ، فعالیت هایی را در حضور انجام دهیم.

اما این مصوبه تعلیق فعالیت در حضور مدارس ابتدایی و کلاس اول دبیرستان را به طور دائمی منتفی نمی کند. در واقع ، طی این دو هفته ، شهرداران پس از شنیدن Asp ، اقدامات لازم را برای تعطیلی مدارس در صورت افزایش عفونت ها انجام می دهند.

مغازه ها

همه فعالیت های خرده فروشی به جز فروش مواد غذایی و مایحتاج اساسی به حالت تعلیق درآمده است. خشکشویی های باز ، آرایشگاه ها و آرایشگاه ها ، روزنامه ها ، مغازه های تنباکو ، داروخانه ها و مواد دارویی.

کافه ها و رستوران ها

فعالیت های پذیرایی متوقف شده (بارها ، بارها ، رستوران ها ، بستنی فروشی ها و شیرینی فروشی ها). این خانه برای فعالیت های پذیرایی مجاز است و تا 10 شب نیز مجاز به بیرون بردن است. از طرف دیگر ، dpcm ملی برای نوشیدنی ها توقف نوشیدنی بعد از ساعت 18:00 را فراهم می کند.

دو هفته دیگر چه اتفاقی می افتد؟

موسومچی توضیح داد: “طی دو هفته ما ریاضیات را انجام خواهیم داد و خواهیم دید که نتایج به دست خواهد آمد. اگر نتایج رضایت بخشی نداشته باشند ، اقدامات اضافی را انجام خواهیم داد و منطقه قرمز را گسترش خواهیم داد.” موسومچی افزود: “اگر هنوز هم از آسپرین به جای چاقوی جراحی استفاده می کنید ، من معتقدم که در ماه مارس و آوریل کل ایتالیا باز می شود و ما مجبور خواهیم شد که دوباره بسته بمانیم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *