منطقه سرخ سیسیلی از روز یکشنبه: دولت Musumechi را دوست دارد

[ad_1]

تمام سیسیل از روز یکشنبه منطقه قرمز خواهد بود. با توجه به داده های در دست دولت ، در واقع این جزیره حق نارنجی را دارد ، اما رم سرانجام رئیس جمهور منطقه نلو موسومچی را خوشحال می کند و سخت ترین محدودیت ها را در این جزیره اعمال می کند. بنابراین ، وزیر روبرتو اسپرانزا پس از نتایج نظارت هفتگی توسط وزارت بهداشت Iss ، این مصوبه را امضا می کند.

از روز یکشنبه ، لومباردی ، سیسیل و استان بولزانو در حال انتقال به منطقه قرمز هستند ، در حالی که 9 منطقه دیگر به منطقه نارنجی در حال حرکت هستند: و کالابریا ، امیلیا-رومانیا و ونتو در منطقه نارنجی باقی می مانند.

شش منطقه با فضیلت که نوار زرد را حفظ می کنند: کامپانیا ، ساردینیا ، باسیلیکا ، توسکانی ، استان خودمختار ترنتو ، مولیسه.

نلو موسومچی و روگرو رزا

SICILY RT A 1

طبق نظارت هفتگی ، در 9 منطقه (Abruzzo ، Emilia-Romagna ، Lazio ، Liguria ، Piedmont ، Puglia ، Sicily ، Umbria و Aosta Valley) یک Rt دقیق بالاتر از یک در حد پایین تر ، سازگار با سناریوی نوع 2 وجود دارد. Rt با سناریوی نوع 1 سازگار است ، اما همه به جز یکی با میانگین Rt بالاتر از یک یا کمی کمتر.

Dpcm جدید از 16 ژانویه تا 5 مارس ، کونته امضا کرد.  نقل و انتقال ، وانت ، ملاقات با اقوام و دوستان: این قوانین است

سیگنال بازیابی سیسیلی

علاوه بر این ، در پیش نویس گزارش نظارت هفتگی وزارت بهداشت و ISS ، می خوانیم که 12 منطقه وجود دارد که در مراقبت های ویژه و / یا در مناطق پزشکی بیش از آستانه بحرانی نرخ اشتغال دارند (در مقایسه با 13 هفته در هفته قبل). میزان اشتغال در بخش مراقبت های ویژه در سراسر کشور همچنان بالاتر از آستانه بحرانی است (30٪). “به طور کلی ، گزارش یادداشت می کند ، تعداد بیماران بستری در مراقبت های ویژه کمی از 2579 (04/01/2021) به 2،636 (12/01/2021) در حال افزایش است. تعداد بستری شدگان در مناطق پزشکی نیز اندکی افزایش یافته و از 23،317 (2021/04/01) به 23،712 نفر (2021/01/12) منتقل شده است. این روند در سطح ملی زمینه ساز تغییرات شدید بین منطقه ای با برخی مناطق است ، جایی که تعداد مطلق بستری در یک منطقه بحرانی و تأثیر نسبی همراه با “فرکانس هنوز به اقدامات محدود کننده نیاز دارد”. از طرف دیگر ، “10 سیگنال بدون سیگنال در سیگنال های پایداری منطقه کاهش می یابد (در مقایسه با هفته قبل). در این هفته دو منطقه وجود دارد (کالابریا و سیسیل) که چندین سیگنال پایداری دارند.”

توصیه های ISS و وزارت بهداشت

وزارت بهداشت در پیش نویس نهایی پروژه نظارت هفتگی گفت: “این اپیدمی در یک مرحله ظریف باقی مانده و در هفته های آینده اگر اقدامات کاهش در سطح ملی و منطقه ای به طور دقیق حفظ نشوند ، افزایش سریع جدید تعداد ممکن است.” .

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *