منطقه سرخ در سیسیل ، موسومچی: “ما آماده هستیم که مدارس را ظرف دو هفته تعطیل کنیم”

[ad_1]

آنها در صورت کاهش نیافتن عفونت ویروس کرونا ، آماده هستند تا طی دو هفته مدارس را تعطیل کنند. پیام در طی آمد کنفرانس مطبوعاتی فرماندار نلو موسومچی، در PalaRegione کاتانیا تشکیل شد. معاون رئیس جمهور Gaetano Armao ، مشاور بهداشت Rugero Razza و مشاور آموزش Roberto Lagala نیز حضور داشتند.

مدارس

موسومچی گفت: “اگر داده ها ما را در طی دو هفته متقاعد نكند ، ما اقدامات محدود كننده تری ایجاد خواهیم كرد و من همچنین مدارس ابتدایی و اولین کلاسهای متوسط ​​را تعطیل خواهم کرد. و هیچ کس نمی تواند مانع ما شود. مدارس در حال حاضر یک کانون گرم نیستند ، اما اگر تعداد آنها کاهش پیدا نکند ، همه موارد مورد نیاز انجام می شود. “

لاگالا توضیح می دهد: “هفته ای كه ما مدارس را تعطیل كردیم ، با توجه به عدم توجه كسی در تعطیلات كریسمس ، برای جلوگیری از شیوع ویروس مفید بود.” در مدارس سیسیل فراوانی 0.33٪ است. اکنون 15 روز فرصت داریم تا بررسی کنیم که چه اتفاقی می افتد و پیشرفت عفونت ها در کلاس های درس جزیره ، ما آماده هستیم تا با تقویت حمل و نقل درخواست پوشش دهیم یا مجدداً شروع به کار کنیم. “

واکسن ها

فرماندار سیسیل توضیح داد: “ما یکی از مناطقی هستیم که بیشترین میزان آلودگی را داریم ، اما همچنین یکی از مناطقی هستیم که یک کمپین واکسیناسیون عالی انجام داده ایم و قبلاً از همه دوزها استفاده کرده ایم.” اگر به جای استفاده از چاقوی جراحی از آسپرین استفاده کنیم ، در بهار دوباره بسته خواهیم شد. روژیرو رززا ، مشاور بهداشت افزود: “ما از دوزهای موجود استفاده کردیم ، اما برای ذخیره سازی فراخوان ها مجبور شدیم آنها را کاهش دهیم.”

گسترش منطقه قرمز

موسیومچی با تأکید بر اینکه “اگر اقدامات انجام نشود و کسی تحریم ها را بررسی نکند ، نتیجه نخواهیم گرفت” اگر منطقه قرمز کارساز نباشد ، منطقه سیسیلی اقدامات سختگیرانه تری را نیز اعمال و مقررات را گسترش می دهد. “وی افزود ، اقلیتی از مردم سیسیل وجود دارد كه سهواً یا در غیر این صورت از قوانین پیروی نمی كنند. باعث فداکاری های بزرگ اجتماعی و اقتصادی برای دیگران. “رئیس منطقه در جنجال بر سر منطقه قرمز در سیسیل از این جزیره به عنوان” زمین در پیراندلو “صحبت می کند ، جایی که” کسانی هستند که می خواهند آن را بپزند و آنجا “کسانی که آن را به صورت خام می خواهند” ، همیشه کسی وجود دارد که شکایت می کند ، اما ما مستقیماً می خواهیم از سلامتی و زندگی محافظت کنیم. “

فرماندار یادآوری کرد که “سیسیل از نظر تعداد واکسیناسیون اولین منطقه ایتالیا است” و تصمیم گیری برای منطقه قرمز پس از “مطالعه دقیق با مشاوران Razza و Lagala در مورد پارامترهای عفونت” انجام شد. وی گفت: “امکان اتخاذ تدابیری برای كاهش افزایش عفونت ها كه مورد توجه جدی دولت و سیستم بهداشت منطقه است.”

“برای جلوگیری از مرگ مردم”

“در اینجا تنها آرزویی که درست است جلوگیری از مرگ مردم است …”. این را رئیس جمهور سیسیلی نلو موسومچی ، کاتانیا بیان کرد. وی افزود: “ما به همکاری ، مقایسه و فروتنی نیاز داریم. بدون تناقض …”

تصمیمات مربوط به منطقه قرمز پس از “تحقیق دقیق با مشاوران Razza و Lagala در مورد پارامترهای عفونت” گرفته شد. رئیس جمهور منطقه گفت. وی افزود: “احتمال اتخاذ تدابیری برای كاهش افزایش عفونت ها” ، كه دولت و سیستم بهداشت منطقه ای را به طور جدی نگران كرده است ، تصمیمی دردناک و طولانی مدت است. این انتخاب با انگیزه های احساسی نیست. ” رئیس جمهور Musumechi ، در مورد منطقه قرمز در سیسیل ، در مورد این جزیره گفت: “سرزمین Pirandello ، جایی که کسانی هستند که می خواهند آن را آماده کنند و کسانی هستند که آن را به صورت خام می خواهند ، همیشه کسی شکایت دارد ، اما ما مستقیما به از سلامتی و زندگی محافظت کنید “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.