منطقه زرد در 7 و 8 ژانویه ، نارنجی در 9 و 10 ژانویه: تمام قوانین مصوبه جدید

[ad_1]

ممنوعیت حرکت بین مناطق ، 7 و 8 ژانویه در آستانه های زرد ، نارنجی و آستانه پایین تر Rt برای ورود به خط نارنجی و قرمز. فشار جدید دولت برای کنترل عفونت های Covid-19 امشب با یک فرمان آغاز شد و تا 15 ژانویه ادامه دارد ، زمانی که باید Dpcm جدیدی تصویب شود.

یک هفته محدودیت ها به منظور غربالگری ارقام جدید آلودگی و آزمایش سیستم جدید رتبه بندی برای تقسیم ایتالیا از 15 ژانویه در رنگ های مختلف انجام می شود. ساعت ممنوعیت رفت و آمد در ساعت 10 شب تأیید شد و تصمیم گرفته شد که این مجازات را که به دو نفر اجازه ملاقات با اقوام و دوستان را می دهد ، حفظ کند.

متن به طور مفصل ارائه می دهد: برای دوره بین 7 تا 15 ژانویه 2021 ، ممنوعیت حرکت در کل قلمرو کشور بین مناطق مختلف یا استان های خودمختار ، به استثنای نیازهای اثبات شده کار ، شرایط ضروری یا دلایل بهداشتی.

در هر صورت ، امکان بازگشت به محل سکونت ، محل سکونت یا خانه شما وجود دارد ، به استثنای سفر به خانه های دوم واقع در منطقه دیگر یا استان خودمختار. در تاریخ 9 و 10 ژانویه 2021 ، اقدامات انجام شده برای منطقه به اصطلاح “نارنجی” در سراسر قلمرو ملی (ماده 2 فرمان نخست وزیر 3 دسامبر 2020). در هر صورت ، در همان روزها ، به استثنای ترافیک به مراکز استانها ، حرکت در شهرداری ها با جمعیت حداکثر 5000 نفر در 30 کیلومتری مرزهای نسبی مجاز است.

بازگشایی مدرسه: دبستان و متوسطه در کلاس در 7 ژانویه ، دبیرستان در 11

این متن تا 15 ژانویه در مناطقی که به اصطلاح “منطقه سرخ” هستند تأیید می کند ، این امکان که قبلاً در قانون قانون 18 دسامبر سال گذشته پیش بینی شده است ، یک بار در روز ، حداکثر در دو نفر ، فقط به یک خانه خصوصی در منطقه شما نقل مکان می کند . کودکان زیر 14 سال (یا سایر کودکان زیر 14 سال که همان افراد از قدرت والدین استفاده می کنند) و افراد دارای معلولیت یا افراد خودکفا که با این افراد زندگی نمی کنند ، ممکن است شخص یا دو نفر را در حال حرکت همراهی کنند. اعمال سایر اقدامات پیش بینی شده توسط فرمان نخست وزیر در تاریخ 3 دسامبر 2020 و احکام بعدی برای کل دوره بین 7 تا 15 ژانویه 2021 ادامه خواهد داشت. علاوه بر این ، متن معیارهای شناسایی سناریوهای خطر را بر اساس که اقدامات پیش بینی شده برای مناطق “نارنجی” و “قرمز” اعمال خواهد شد.

متن همچنین در سازماندهی فعالیتهای آموزشی در مدارس متوسطه مداخله می کند ، با پیش بینی از سرگیری فعالیت در حضور 50 of دانش آموزان ، از 11 ژانویه آینده.

سرانجام ، برای اجرای برنامه واکسیناسیون Covid (ماده 1 (457) قانون ، ماده 178 از 30 دسامبر 2020) ، روشهای خاصی برای رضایت در مورد اداره درمان برای مهمانان مراقبت های بهداشتی ارائه شده است. برای پشتیبانی (یا سایر ساختارهای مشابه) که فاقد سرپرست ، متصدی یا مدیر نگهداری هستند و قادر به اعلام رضایت رایگان و آگاهانه برای واکسن نیستند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.