منطقه ، 17 میلیون برای تعمیرات در منطقه سیکانی

[ad_1]

مداخلات موجود در. امروز در طی یک کنفرانس مطبوعاتی ارائه شد “استراتژی داخلی Sikani” معروف توسط منطقه سیسیلی ، موسوم به “نوآوری و انجمن ، خون جدید در قلمرو”.

اینها کارهای تعمیر و نگهداری فوق العاده ای برای تقریبا 17 میلیون یورو است که مربوط به جاده های مختلف استانی است ، که مربوط به مناطق منطقه سیکانی است ، که شامل شهرداری های Alessandria della Roca ، Bivona ، Bourgio ، Calamonachi ، کاتولیک Heraclea ، Chianciana ، Luca Sicula ، مونتالگرو ، ریبرا ، سان بیاجیو پلاتانی ، سانتو استفانو کیسکینا ، ویلافرانکا سیکولا. Libero Consorzio نهاد اجرایی و مرجع پیمانکاری ساخت و ساز خواهد بود.

این کارها برای نوسازی و ایمن سازی جاده های متعدد روستایی ، بهبود علائم و ساخت کارهای حفاظتی برای جلوگیری از آسیب در نتیجه حوادث هواشناسی انجام می شود. مسیرهای متأثر از این مسیرها مربوط به Mare-Monti است که در مرحله پیشرفته برنامه ریزی قرار دارد.

فعالیت های تعمیر و نگهداری فوق العاده مربوط به محور اتصال بین SS 115 در محل اتصال Borgo Bonsignore و SS 189 در منطقه تومارانو است و شامل بخش Bivio Borgo Bonsignore – SP 61 ، بخش SP 61 – SP 32 ، بخش SP 32 – SP 34 Bivona ، بخش SP 35 A – SP 32 – SP 19 B – SP 31 – SP 29 A. پس از امضای توافق نامه بین Libero Consorzio و شهردار Bivona Milko Cinà ، فرمان های بودجه از منطقه سیسیل درخواست می شود و مناقصه ها مناقصه می شود اعلام کرد

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *