منطقه ، فرانچسکو بیور مدیر کل جدید فعالیت های بهداشتی

[ad_1]

فرماندار آولینو فرانچسکو بوره مدیر کل جدید بخش فعالیتهای بهداشتی و رصدخانه اپیدمیولوژیک اداره بهداشت منطقه ای استبه وی به پیشنهاد مشاور روجیرو رزا توسط دولت موسومچی منصوب شد. نوشیدنی جای ماریو لا روکا را می گیرد، که چندین ماه ساختار موقت را مدیریت کرد. تازه از تجربه در منطقه کالابریا ، او مدیر بهداشت وزارت بهداشت است. او چندین سال همچنین مدیرکل برنامه ریزی سلامت همان وزارتخانه و تا سال 2019 مدیرکل آژناس ، آژانس ملی خدمات بهداشتی منطقه ای بود.

رزا گفت: “کارگردان بیور ، یک حرفه ای با ارزش بسیار است ، که در ایتالیا به دلیل قاطعیت و قاطعیت او مورد قدردانی قرار می گیرد.” حضور آن در سیسیل به ما امکان می دهد تا در مرحله حساس سازماندهی مجدد سیستم و حضور ساختارمند همه گیر ، ارتباط بیشتری با وزارت بهداشت و موسسه عالی بهداشت داشته باشیم. پروژه های زیادی وجود دارد که ما در مورد آنها بحث کرده ایم و مطمئنم که آنها مترجم مناسبی خواهند بود.

سپس رزا می خواهد از مدیر کل سابق Letizia Di Liberti “به خاطر سه سال کار فشرده ، تشکر کند ، به این امید که بتواند پس از اتمام مرحله فعلی به آنجا بازگردد و به زودی در نقش های دیگر به عنوان منبع برای مدیریت دولتی فعالیت کند.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *