منطقه ، دو راننده مشاوران مثبت Covid: زنگ خطر در حکومت نظامی

[ad_1]

این خبر دیشب در حال پخش بود ، اما امروز صبح رسمی شد و تحریک شد وحشت در بار. دو راننده از تعداد زیادی شورای منطقه ای ، میمو تورانو (فعالیت های تولیدی) و آلبرتو پیروبون (زباله) در Covid مثبت بودند.

به این ترتیب شرایطی برای ایجاد هشدار وجود خواهد داشت. اما نگرانی در همه شاخه های دولت با این واقعیت بیشتر می شود که این دو مشاور همچنین در جلسه حکومت نظامی که روز یکشنبه توسط موسومه چی در هتلی در پرگوزا تشکیل شد ، شرکت کردند. در آنجا ، تمام تیم رئیس جمهور در تماس نزدیک ، البته با ماسک ، یک روز در اتاق حبس شدند.

همزمانی وقایع باعث وحشت شد. پس از شنیدن خبر ، بسیاری از ارزیابان و بسیاری از کارکنان صبح زود برای تهیه تامپون رفتند. همچنین ، زیرا امکان بازیابی عفونت وجود داشت و این قابل درک بود چند روز راننده مثبت بوده است.

بنابراین می تواند چندین نقطه تماس وجود داشته باشد. تاکنون هیچ نتیجه مثبت دیگری وجود نداشته است ، اما در بسیاری از دفاتر همه کارمندان در این آزمون شرکت نکرده اند و به همین دلیل وضعیت هنوز متشنج است. حتی مشاوران نیز نگرانی شدید خود را پنهان نکردند و دست کم برای صبح امروز کاری را که باید منجر به تهیه بودجه شود ، متوقف کردند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.