مناظر آینده و مسافت ، این انقلابی در سنرمو است

[ad_1]

یک مجموعه آینده نگرانه ، چیزی شبیه “نرم” بین روبان های فلورسنت فوچسی ، سفید و فیروزه ای برای پوشاندن صحنه. پله ها ، اجتناب ناپذیر است. دو سوراخ ارکستر را ، مانند سال گذشته ، اما گسترده تر و طولانی تر ، تقریباً نیمی از دکه ها بردارید تا فاصله بین نوازندگان فراهم شود.

دقیقاً یک ماه از آغاز پیش بینی شده Sanremo 2021، عکس “دزدیده شده” از کارهای فعلی تئاتر آریستون برای صحنه نویسی جشنواره – به امضای گائتانو و کیارا کاستلی – در شبکه های اجتماعی گشت و گذار کرد و ایده انقلابی را که در تئاتر برای سازگاری نیازها اتفاق می افتد ، ارائه داد. از نمایش با اقدامات عتیقه ، اول از همه کم مخاطب است. تصمیمات خلاقانه ، اما همچنین مقررات بسیار سختگیرانه ، که راعی در پروتکل سازمانی و بهداشتی ارسال کرد و امروز برای کمیته علمی و فنی ارسال کرد ، در انتظار پاسخ است ، که باید ظرف چند روز ، احتمالاً روز جمعه برسد.

از طریق فرش قرمز هیچ مرحله ای در میدان وجود ندارد تا از خطر تجمع جلوگیری کند ، حتی حضور برنامه های اضافی نیز لغو می شود ، نمایش همه چیز را در شب متمرکز می کند. Amadeus ، رهبر ارکستر و مدیر هنری ، Fiorello ، خوانندگان این مسابقه ، مهمانان در مرکز صحنه احاطه شده توسط بخشی از ارکستر خواهند بود ، که ممکن است در طول نمایش تعامل داشته باشند و در رای گیری روز پنجشنبه شرکت کنند شب. اختصاص به ترانه سرا. به منظور ترتیب دادن دو جایگاه ، 18 ردیف صندلی راحتی برداشته شد: برای یک نمایش کلی ، مدیر استفانو ویکاریو مجبور به استفاده از یک اتاق فوقانی است. ارکسترها همچنین اتاق های رختکن مخصوص خود را دارند که کاملاً فردی هستند و در طبقه آخر آریستون واقع شده اند – باید 80 عدد باشند – در بام باغ ، که به طور سنتی به عنوان اتاق مطبوعات استفاده می شود. هنرمندان رقیب – هرکدام با مدیر صدا ، شرکت ضبط و رهبر ارکستر – مطابق با قوانین رفتاری که توسط فیمی ، آفی و Pmi لازم است ، آماده و مستقیماً از هتل ها منتقل می شوند.

این تئاتر فقط جشنواره را میزبانی می کند، دومنیکا در – که مثل همیشه هفته سانرمو را باز و بسته می کند – و جشنواره نخست ، که ، با این وجود ، در فضای نیم طبقه قرار خواهد گرفت. همچنین دو مجموعه وجود دارد که در آن خبرنگاران برنامه های Rai به نوبت برای غرفه های کلاسیک در می آیند ، اما بدون حذف معمول نمایش های مختلف روزانه. اتاق های ویرایش ، اتاق های خبر و بخش ها در Palafiori ، جایی که مرکز مطبوعات قرار دارد ، خواهد بود. هرکسی که وارد تئاتر می شود باید در 72 ساعت قبلی تامپون داشته باشد ، بلافاصله با هزینه سازمان تست جدیدی را پشت سر می گذارد و سپس هر 72 ساعت یکبار تکرار می کند. حتی نشان ها “هوشمند” خواهند بود: یک سیستم الکترونیکی “qr code” را در ورودی می خواند تا منظم بودن پد را بررسی کند.

فعالیت ها در جریان است ، اما در این میان انتظار می رود CTS حاکم شود. فقط در صورتی که کارشناسان چراغ سبز نشان دهند، ماشین جشنواره می تواند با سرعت کامل برگردد ، از جمله غنی سازی بازیگران مهمان که روی موسیقی عالی ایتالیا تمرکز خواهند کرد ، همچنین به دلیل مشکلات سفر مرتبط با همه گیری. علاوه بر لورادانا برته و جولیانو سانجورگی ، چندین پیشکسوت مانند جیانی مورندی و ماسیمو رانیری مورد تحقیق قرار می گیرند: اولین – که در سال 2011 و 2012 برنده سانرمو شد اما همچنین او را هدایت کرد – اخیراً در نمایش سال نو به آمادئوس پیوست ، دوم – چندین بار به عنوان مهمان در سانرمو ، جایی که در سال 1988 با عشق گمشده پیروز شد – تازه از “اینجا اکنون” در Rai3 بازگشت. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *