مناطق بی کوه ، شهرداران در سی امین روز اعتراض: “جامعه خسته شده است”

[ad_1]

133 شهردار جوامع کوهستانی سیسیل سی روز است که معترض هستند، با یک پادگان دائمی که توسط کمیته تبلیغات و مدیران اتصال ایروسا در بزرگراه A-19 ایجاد شده است.

آنها با صدای بلند از پارلمان ایتالیا می خواهند که هرچه زودتر از قانونی که مناطق آزاد مونتانه در سیسیل را ایجاد می کند ، چشم پوشی کند ، اقدامی که به لطف معافیت مالیاتی برای ده سال ، کاهش جمعیت داخلی را متوقف می کند. امروز ، اردوكار به كارملو پانپینتو و دینو زیمباردو ، به ترتیب شهردار و رئیس شورای شهرداری San Giovanni Gemini ، متوسل شد.

“تشویق کسانی که هنوز در داخل کشور هستند ضروری است ، در صورت ادامه کاهش جمعیت ، بازگشت افراد غیرممکن است. – بگو پانپینتو و زیمباردو. – ما باید فعالیتهای موجود ، حتی دامهایی که از مناطق محافظت می کنند را نجات دهیم و ورود تجارت جدید را تشویق کنیم. هدف منحصر به فرد است: ایجاد اقتصاد پایدار محیط زیست از طریق مالیات بر توسعه و بهبود شبکه جاده ها.

مناطق آزاد مونتان یک اقدام سیاست اقتصادی است که به شما این امکان را می دهد تا در 133 شهرداری کوهستانی در سیسیل موجود و شرکت های تازه تاسیس به مدت ده سال از رژیم مالیاتی یارانه ای بهره مند شوند. اقدامی ضروری برای جلوگیری از انقراض کامل جوامع.

“سی روز از آغاز پادگان می گذرد و ما این احساس را داریم که بخش بزرگی از نمایندگان ملی که در سیسیل انتخاب شده اند ، کاملاً درک نکرده اند که تاب آوری کوههای ما به پایان رسیده است. – می گوید وینچنزو لاپونزینا ، هماهنگ کننده کمیته منطقه ای برای تأسیس Zfm. – ما همه تلاش خواهیم کرد تا آنها را متقاعد کنیم که وضعیت اضطراری تجربه شده در داخل سیسیل حتی قبل از بحران همه گیر ادامه دارد. بازگشت قانون به ARS با نتیجه مثبت هیچ مانعی ندارد. هرکسی که مانع راه شود یا آن را برای کند کردن روند بیابان زایی کافی نمی داند ، دشمن سیسیل و دیگر سرزمین های جزیره است.

مقررات ایجاد مناطق آزاد مونتانه در سیسیل در انتظار نتیجه هر دو شاخه پارلمان است. این امر به احیای فضای داخلی جزیره کمک می کند ، که با گذشت زمان تحت یک روند کند کاهش جمعیت قرار می گیرد. منطقه سیسیل می تواند مستقیماً قانون وضع کند ، اما عدم اجرای صحیح قوانین اجرای اساسنامه در مورد مسائل مالی نیاز به نظر اتاق و سنا دارد.

روند قانونگذاری در حال حاضر متوقف شده است. این قانون که در دسامبر 2019 توسط مجمع منطقه ای سیسیلی به اتفاق آرا تصویب شد ، در انتظار بررسی کمیته مالی و خزانه داری سنا است. “ما اطمینان داشتیم که کار در روزهای آینده ، پس از هفته هایی که مجلس مشغول رسیدگی به شرایط اضطراری بهداشت بود ، از سر گرفته خواهد شد. – نتیجه گیری لاپونزینا. – ما همچنان به نهادها اعتماد کامل داریم. اما در مقابل تاخیرها و تأخیرهای بیشتر ، از افزایش سطح بسیج دریغ نخواهیم کرد. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *