مناطق آلوده: 16 میلیون پیشنهاد از منطقه برای احیا

[ad_1]

برای بازسازی مناطق آلوده در سیسیل مبلغ 16.6 میلیون یورو درخواست کنید. این اعلان اجازه می دهد تا در بسیاری از سایت های بررسی شده تحت طرح احیای منطقه ای ، طبقه بندی شده بر اساس یک مرتبه متفاوت از خطر ، اقدامی انجام شود. به این ترتیب ، دولت موسومچی قصد دارد صدها محل دفن زباله قدیمی متروک و مناطق در معرض خطر را که برای دهه ها هرج و مرج زیست محیطی بوده و همچنین خطری برای سلامتی شهروندان ، تأمین کند.

این اعلان در روزنامه رسمی منتشر شده و برای ارسال درخواست تا اواسط مارس مهلت دارد. این آیین نامه – که توسط وزارت آب و پسماند تهیه و به امضای مدیر کل کالوژرو فوتی رسیده است – کمک مالی به ادارات دولتی تا 100 درصد از کل هزینه های قابل قبول این عملیات را پیش بینی می کند. مقادیر موجود در دو پنجره مختلف توزیع می شود و در Po Fesr 2014/2020 گنجانده خواهد شد (اقدام 6.2.1 “اصلاح مناطق آلوده با توجه به اولویت های تعیین شده توسط طرح احیای منطقه ای”).

اطلاعیه اداره انرژی منطقه ای، به رهبری آلبرتو پیروبون ، دریافت که پروژه های “ایمنی دائمی” ، “احیای محیط زیست” و “ترمیم محیط” برای بودجه واجد شرایط هستند. مطابق با اصل “آلاینده پرداخت می کند” ، عملیات “مناطق تولید” و دفن زباله های خصوصی مجاز نیست. از جمله معیارهای ارزیابی عینی: کاهش خطرات برای شهروندان ؛ میزان خطر آلاینده های موجود در سایت هایی که باید احیا شوند. و وجود طرحی برای استفاده مجدد یا حفاظت از منطقه ای که باید احیا شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *