ملانیا ترامپ حمله به کنگره را محکوم کرد: “خشونت غیر قابل قبول”

[ad_1]

ملانیا ترامپ سکوت را هنگام حمله به پایتخت نقض می کند. پنج روز پس از وقایع ، بانوی اول “خشونت غیرقابل قبول” را محکوم کرد و خود را قربانی “شایعات مبتذل” کرد که طی روزهای اخیر گریبان او را گرفته بود.

اما در یادداشت طولانی منتشر شده توسط کاخ سفید هیچ اشاره ای به شوهرش نشده است رئیس جمهوری که سخنرانی آتشین خود را قبل از حوادث ، دومین استیضاح به اتهام “دامن زدن به قیام” به خطر می اندازد.

وی یکی از آنها را نام برد و گفت: “قلب من با قربانیان درگیری ها است.” وی افزود: “من برای خانواده های آنها دعا می كنم ،” از آنچه در هفته گذشته اتفاق افتاده ناامید و دلسرد شد. سپس ملانیا به حمله ادامه می دهد ، در تعریف “شایعات” ، “حملات شخصی” و “اتهامات دروغین و فریبنده” علیه وی توسط “افرادی که فقط می خواهند مرتبط به نظر برسند و اهداف” شرم آور “دیگری دارند.

به نظر می رسد که مرجع بانوی اول شایعات مربوط به جلسه عکسی است که وی در 6 ژانویه ، روز درگیری ها ، درگیر شده بود. با شروع خشونت در کنگره ، بانوی اول همچنان به ترس و وحشت کار عکاسان کاخ سفید برای جاودانه سازی فرش ها و سایر وسایل تزئینی ادامه می دهد.

و طبق برخی شایعات منتشر شده در روزهای اخیر ، وی کمترین لرزشی از وقایع نخواهد داشت ، حتی با مداخله احتمالی خود ، از شر هر گونه سوال در این باره خلاص خواهد شد تا شوهرش را ترغیب کند تا برای اطمینان خاطر با ملت صحبت کند ارواح

“من خشونت را محکوم می کنم” در پایتخت ، “خشونت هرگز قابل قبول نیست”، امروز ملانیا توضیح می دهد ، در تلاش برای حل هر گونه سو تفاهم است. وی سپس تماس گرفت: “من از همه می خواهم خشونت را متوقف کنند ، هرگز رنگ پوست یا ایدئولوژی های مختلف سیاسی را دلیل حمله قرار ندهند.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *