مصوبه جدید ، مقررات منع رفت و آمد در 24 تنظیم شده است. ماسکها ، قوانین را می توان تغییر داد

[ad_1]

ممنوعیت رفت و آمد و از سرگیری پس از 24 مه در مرکز اتاق کنترل روز دوشنبه. شروع مجددی که این اصل تدریجی و احتیاطی در انتخاب قوه مجریه را تأیید می کند ، که نخست وزیر ماریو دراگی چندین بار تکرار کرده و در اجلاس روز دوشنبه با رهبران اکثریت ، علی رغم فشار مداوم از سوی روسای مرکز میانه و بیشتر مناطق ، تکرار خواهد شد.

همانطور که از این امر مشاهده می شود ، ارقام همچنان بهبود می یابند در 24 ساعت گذشته 6659 مورد و 136 مصدوم، با توجه به مورد اخیر ، که از 22 اکتبر به ثبت نرسیده است ، و فعالیت واکسیناسیون هموار پیش می رود. اما برای ناامید نشدن تلفات ایتالیایی ها در ماه های اخیر ، این دلیل واحدهای پالازو چیگی است و برای اینکه مجبور به تعطیلی جدید نشوید ، لازم است با احتیاط پیش بروید. همچنین ، تصاویر تجمعات از باری تا پالرمو به رم ، جایی که آبنمای Trevi برای چند ساعت بسته بود ، اثبات این است که هنوز زمان رفع محدودیت ها نرسیده است.

بنابراین ، نباید دوشنبه در مقایسه با فرضیه های گسترده شوک ایجاد شود: به تعویق انداختن قانون منع رفت و آمد در ساعت 23:00 یا بیشتر احتمالاً در نیمه شب، از 24 مه ، تاریخ از سرگیری مراکز خرید در تعطیلات آخر هفته (احتمالاً در اوایل 22 مه) و تاریخ شروع مجدد بخش برای عروسی و مراسم (حدود 15 ژوئن تصویب شد). بعلاوه ، این احتمال نیز وجود دارد که قسمت فوقانی نشانه ای از بازبینی جدید اقدامات در پایان ماه برای ارزیابی لغو احتمالی “همه در خانه” و پرداختن به موضوع استفاده از ماسک در فضای باز در تابستان باشد. . با این وجود ، راست میانه همچنان با تلاش برای شروع مجدد همه بخش ها با توجه به مفاد این مصوبه ، شروع با بارها و رستوران های داخلی.

ماتئو سالوینی پس از گردهم آوردن وزرا ، روسای جمهور و شهرداران لیگ گفت: “ایتالیا داده های راحتی دارد که به ما امکان تقاضای بازگشت به کار ، آزادی و زندگی را می دهد.” اما همیشه شدیدترین فشار بر منع رفت و آمد وجود دارد ، وزیر گردشگری ماسیمو گاراوللا در مورد “روزهای شمارش” برای همه در خانه صحبت می کند: “این برای گردشگری کارساز نیست و امیدوارم پیامی که می دهید در ابتدای ماه ژوئن باشد. دیگر وجود ندارد. “Forza Italia ، با رهبر گروه در اتاق ، روبرتو اوچیوتو ، نیز می خواهد که آن را متوقف کند.” ما به یک افتتاح واقعی برای همه بخش ها نیاز داریم ، شرکت ها می خواهند کار کنند ، فقط با نوشیدنی های غیر الکلی کشور متولد نمی شود “

فشاری که اسپرانزا با تمدید نیاز به بازگشایی پاسخ می دهد تا “در نظر گرفته شود زیرا ما نمی خواهیم به عقب برگردیم” به عنوان رهبر حزب دموکرات ، انریکو لتا ، پرسش و پاسخ امروز خود را با سالوینی ادامه می دهد. “این با خیال راحت بازگشایی می شود زیرا کسانی بودند که اطمینان داشتند که در صورت وجود یک نفر فقط می خواهد از این طریق نفوذ کند ، انتخاب آزاد وجود ندارد.” و در روز دوشنبه چیزی فراتر از اتاق کنترل سیاسی وجود دارد. جلسه ای بین مناطق ، تکنسین های موسسه عالی بهداشت و وزارت در نظر گرفته شده است که در آن باید یک چراغ سبز برای پارامترهای جدید برای توزیع خطوط ، که باید از 21 به 10-12 منتقل شود ، برسد.

RT ، محاسبه شده در موارد علامت دار ، در میان شاخص های خطر باقی می ماند، اما دیگر یک اتوماتیک نخواهد بود که باعث تغییر رنگ می شود همانطور که تاکنون شده است: این سازش بین کسانی است که می خواستند آن را به طور کامل لغو کنند (مناطق) و کسانی که ، از طرف دیگر ، هنوز در نظر دارند برای ثبت پیشرفت همه گیر (وزارت بهداشت و ISS) ضروری است. چهار میله رنگی باید با توجه به 100000 نفر از ساکنان (250 نفر قرمز ، 150-250 نارنجی ، 50-150 زرد و کمتر از 50 سفید) و بیمارستان RT تعیین شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *