مسابقات اوپن استرالیا ، ارانی و کوچارو واجد شرایط هستند

[ad_1]

از دبی به ملبورن ، سارا ارانی به مسابقات اوپن استرالیا راه یافتدر کمتر از یک ماه شروع می شود. برای پیشکسوت ایتالیایی ، این یازدهمین بار در قرعه کشی اصلی اولین اسلم فصل است ، جایی که او از سال 2017 پس از صعود به یک چهارم نهایی در سال 2012 غایب است.

برای نگهداری شرکت امیلیان 33 ساله ، الیزابتا کوچارتو جوان از مارکه خواهد بود، که برای دومین حضور متوالی خود در Slam Down Under به همان مرحله رسیده است ، تنها کسی است که تاکنون در نقش اصلی در حرفه خود بازی کرده است. در مرحله مقدماتی قاطع – که برای اولین بار در تاریخ ، به دلیل مشکلات ناشی از همه گیری و اقدامات امنیتی اتخاذ شده توسط ایالت ویکتوریا ، در امارات متحده عربی اتفاق افتاد – ، Erani در بازگشت 3-6 6- 2 پیروز شد 4 آنا کنجوه کروات.

در اولین چالش شغلی خود با 23 ساله اهل دوبروونیک – که در حرفه خود دچار یک مصدومیت بی پایان بود – آبی پوشان خیلی بد شروع کردند ، اما در نیمه دوم او بهبود یافت و به ست سوم و تعیین کننده دسترسی پیدا کرد. اوایل با 4: 0 ، او روبرو شد ، اما موفق شد مسابقه بعدی را در سرویس نگه دارد و مسابقه را ببندد. راه کوکیارتو آسان تر بود زیرا او هارمونی تان فرانسوی را با نتیجه 6-3 6-1 شکست داد ، که فقط در گروه اول مقاومت نشان داد.

وی در میان ورزشکارانی که برای ملبورن رتبه بندی شده اند ، بود فرانچسکا جونز انگلیسی شخصیت اصلی یک شرکت واقعی است. فران به عنوان تنیس بازی مشهور است ، اگرچه او فقط چهار انگشت در هر دست ، سه انگشت در پای راست و چهار انگشت در چپ دارد ، به دلیل وجود ناهنجاری ژنتیکی در اندام ها. تاکنون ، این جوان 20 ساله تحت عمل جراحی زیادی قرار گرفته است و این ورزش برای او “راهی” غیرممکن به نظر می رسد.

وی پس از پیروزی خود توضیح داد: “اما من همیشه می گویم ،” یكی از بزرگترین لذتهای زندگی انجام كاری است كه دیگران می گویند شما نمی توانید انجام دهید. ” پزشکان گفته بودند که من هرگز نمی توانم تنیس بازی کنم و از آن زمان برای اثبات اشتباه آنها تلاش کردم. آیا به شما گفته می شود که نمی توانید این کار را انجام دهید؟ تو این کار را می کنی: من با این شعار زندگی می کنم.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.