مدونا قرارداد خود را با وارنر اعلام کرد: انتشار لوکس مشهورترین آلبوم ها از راه رسید

[ad_1]

مدونا امروز 63 ساله شد و یکی را اعلام می کند یک توافق “تاریخی” با گروه موسیقی وارنر: مشارکت جهانی که کل فهرست موسیقی از پیش ضبط شده را پوشش می دهد. توافقنامه ای که بر اساس آن ملکه موسیقی پاپ به برچسبی که در سنین اولیه شروع به کار کرد باز می گردد ، شامل کاتالوگ Sire / Maverick / Warner ، به علاوه سه آلبوم استودیویی جدید – Mdna ، Rebel Heart و Madame X – منتشر شده است. توسط Interscope Records ، اما در سال 2025 به فهرست وارنر می پیوندد. مدونا در سال 2020 اینترسکوپ را ترک کرد. او در مجموع 17 آلبوم استودیویی ، و تک آهنگ ها ، ضبط موسیقی متن ، آلبوم های زنده و گردآوری ها دارد.

“از آغاز، گروه موسیقی وارنر به موسیقی و دیدگاه من برای همه طرفداران در سراسر جهان کمک کرد با نهایت دقت و توجه آنها شرکای استثنایی بودند و من خوشحالم که این فصل جدید را با آنها آغاز می کنم تا فهرست من را در 40 سال گذشته جشن بگیرند. ” با فروش بیش از 300 میلیون آلبوم در سراسر جهان ، هفت گرمی و ده ها جایزه موسیقی دیگر ، مدونا موفق ترین خواننده تمام دوران است. به گفته گای اوسیاری از ماوریک ، مدیر قدیمی وی ، “مشارکت جدید چیزی را به ارمغان می آورد که بسیاری از طرفداران منتظر آن بودند: جشن کاتالوگ پیشگامانه مدونا. ما با گروه موسیقی وارنر همکاری نزدیک داریم تا به این آثار نمادین جان تازه ای ببخشیم. “

در عمل ، این بدان معناست که از سال 2022 ، هنگامی که مدونا چهلمین سالگرد حرفه خود را جشن می گیرد ، یک سری کاتالوگ چند ساله منتشر می شود. مدونا انتشارات لوکس پرطرفدارترین آلبوم های خود را به همراه انتشارات جدید همراه در رویدادهای خاص ، همه تحت نظارت تیم وارنر تنظیم می کند. با این حال ، مشارکت ضبط های جدید را پوشش نمی دهد: برای پروژه های موسیقی جدید ، خانم Ciccone می تواند به هر کجا که می خواهد برگردد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *