مدرسه در سیسیل ، دوره ابتدایی و متوسطه دوم روز دوشنبه به کلاس بازگشت

[ad_1]

روز دوشنبه مدارس ابتدایی و متوسطه در سیسیل به کلاسهای خود بازمی گردند. بنابراین این منطقه از قوانینی که توسط Dpcm امضا شده توسط نخست وزیر جوزپه کنته پیروی می کند پیروی می کند.

قوانین فرمان نخست وزیر تصریح می کند که در مناطقی که با سناریوی “حداکثر جاذبه و سطح بالای خطر” مشخص می شوند ، به اصطلاح. مناطق قرمز (از جمله سیسیل) ، خدمات آموزشی برای دوران کودکی ، مهد کودک ، دبستان و سال اول دبیرستان.

فعالیتهای آموزشی در سایر موارد (کلاس دوم ، کلاس هشتم و دبیرستان) از راه دور انجام خواهد شد. در هر صورت ، در صورت لزوم استفاده از آزمایشگاه یا اطمینان از ورود موثر دانش آموزان معلول و به طور کلی در دانش آموزان با نیازهای ویژه آموزشی ، امکان انجام فعالیت های حضوری باید بی تأثیر باشد.

E استفاده از ماسک اجباری است ، به جز برای کودکان زیر 6 سال و برای افراد دارای آسیب شناسی یا معلولیت با استفاده از ماسک ناسازگار است.

سفرهای آموزشی ، ابتکارات تبادل یا دوقلو سازی ، تورهای راهنما و سفرهای آموزشی به استثنای فعالیت های مربوط به مسیرهای مهارت های عرضی و جهت گیری (PCTO) خاتمه می یابد. جلسات ارگان های اداری ممکن است از راه دور برگزار شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *