مدرسه ، حتی در سیسیل روز دوشنبه سر کلاس. بیش از 50٪

[ad_1]

همچنین در سیسیل ، ما از روز دوشنبه در دبیرستان علاوه بر کلاس دوم و سوم (کلاس اول و دبیرستان به جز هفته پدر به مدرسه رفتند) به کلاس بازگشتیم. دانش آموزان دبیرستانی هنوز 50٪ حضور خواهند داشت.

اما امروز روز اعتراض بود: امروز صبح ، پسران در 20 شهر ایتالیا ، از جمله کاتانیا ، به خیابان ها ریختند و به ابتکارات اتحادیه های توده ای در اعتصاب ، که امروز در برخی از بخش ها محبوب است ، پیوستند تا شکایت کنند که از سرگیری “در شرایط چشمگیر” و بدون حمایت از دانشجویان. و کارکنان مدرسه ، “با برگزاری کلاسهای مرغداری ، حمل و نقل بیش از حد و عدم نظارت کافی بر عفونت”.

“ما رها شده ایم”دانش آموزان و معلمان را فراخواند ، آنها در هرم رم جمع شدند و سپس به وزارت آموزش و پرورش رفتند. صبح امروز شش پسر ، از جمله پنج خردسال ، در تلاش برای اشغال یک دبیرستان در منطقه اسکیلینو در مرکز رم گزارش شدند.

بنابراین ، از روز دوشنبه ، بیش از 8 میلیون دانش آموز ایتالیایی به مدرسه باز خواهند گشت. آخرین خط ، با بازگشت به میز دبیرستان ، مناطق ساردنیا ، کالابریا ، پولیا ، باسیلیکا ، ونتو ، کامپانیا ، فریولی ونزیا جولیا است که سیسیل نیز به آنها اضافه شده است ، که روز یکشنبه منطقه قرمز را ترک خواهد کرد ، در کل در این مناطق 1 ، 2 میلیون دانش آموز دبیرستانی ، به علاوه 144،976 دانش آموز کلاس دوم و سوم در سیسیل.

اما بحث و جدال متوقف نمی شود: میشل امیلیانو ، فرماندار پولیا ، در هفته های اخیر با انتقاد به دلیل اجازه آموزش دیجیتال یکپارچه به همه خانواده هایی که این درخواست را دارند ، گفت: “حضور در مدرسه الزامی است ، اما حضور در هنگام شیوع بیماری اجباری است ، که تصور نمی شود. هرکسی که ادعا می کند به خانواده ای می گوید “شما باید فرزند خود را از نظر جسمی به مدرسه ببرید” حق بهداشت مندرج در قانون اساسی را نقض می کند. وی افزود: “آموزش حضوری نه تنها برای خود مدرسه خطرناک است ، که می تواند ایمن باشد ، اما از نظر تئوری یک میلیون نفر وجود دارد که روزانه دو بار برمی گردند و این دیوانه است.”

سپس در کامپانیا با سخنان فرماندار دی لوکا ، که دیروز از مدیران مدارس خواسته بود بین ساعات ورود تفاوت قائل نشوند ، “بلکه برای اطمینان از انطباق با محدودیت های درصد حضور دانش آموزان در کلاس از طریق اشکال چرخش” تناقضی وجود دارد. برای ملاقات با خانواده هایی که در اداره حرکات در یک مکان موازی در یک کلاس از کودکان بسیار مشکل دارند. و نینو اسپیرلی ، سرپرست سرپرست منطقه کالابریا ، در حال کار بر روی یک دستورالعمل جدید آموزشی است که می تواند بین حضور و فاصله را انتخاب کند ، با توجه به از سرگیری درس ها در دوشنبه آینده. اعضای M5S کمیته آموزش اتاق گفتند: “48 ساعت برای بازگشت به کلاس هزاران دانش آموز دبیرستانی در کامپانیا و کالابریا باقی مانده است ، اما د لوکا و اسپیری هنوز دانش آموزان و خانواده ها را به هرج و مرج می کشانند.”

و این نگرانی در مورد افزایش تعداد خردسالان بدسرپرست در طی وضعیت اضطراری کوید است که توسط دادگاه های تجدیدنظر گزارش شده است: اولین رئیس دادگاه ، پیترو کورزیو ، وی را در سال دادگاه آزاد کرد. “در طول یک سال گذشته ، در غیاب این خانه پاکسازی ، که مدرسه است و افراد خارج از آن تأمین می شوند ، یک افزایش آرام در سو abuse استفاده خانگی از خردسالان و به طور کلی ، افزایش شرایط مربوط به خردسالان بدسرپرست یا رها شده وجود دارد.”

سرانجام ، اتحادیه استانهای ایتالیا می خواهد برخی از منابع بازسازی را برای ساخت 100 دبیرستان جدید انرژی ابتکاری ، دیجیتال و پایدار نگه دارد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *