مدرسه ، حتی در سیسیل ، افتتاحیه به 11 ژانویه موکول شده است. جلسه فردا کمیته علمی

[ad_1]

دانش آموزان مدارس متوسطه سیسیل و دوره های آموزش و آموزش حرفه ای (IeFP) قبل از 11 ژانویه برای شرکت در کلاسها برنخواهند گشت. مطابق با ماده جدید شورای وزیران که تاریخ فعال سازی آموزش مستقیم در دبیرستانهای کشور را برای دوشنبه آینده موکول می کند ، توسط مشاور منطقه ای آموزش و پرورش و حرفه ای روبرتو لاگالا ایجاد شده است. نتیجه می شود که دبیرستان هایی که پس از تعطیلات کریسمس از 8 ژانویه به فعالیت خود ادامه می دهند ، چند روز طول می کشد تا در حالت “آموزش از راه دور” کار کنند. همین مورد برای آموزش حرفه ای اجباری.

کمیسر لاگالا گفت: “از طرف خود ، دولت منطقه حق دریافت به روزرسانی های لازم فنی و بهداشتی را از CTS منطقه ای برای تصمیم گیری های بعدی در مورد تاریخ پذیرش با حضور 50٪ دانش آموزان در دبیرستان برای خود محفوظ می داند.” تنظیمات انجام شده در شبکه حمل و نقل عمومی منطقه ای را بررسی کرد “. از طرف دیگر ، آموزش حضوری ، از روز اول شروع مجدد دروس ، برای مهد کودک ، دبستان و متوسطه دوم تأیید می شود.

در همین حال ، جلسه کمیته فنی – علمی منطقه ای برای ارزیابی هر یک از ابتکارات مفید و با توجه به انقضا اقدامات محدود کننده در دستورالعمل رئیس منطقه نلو موسومچی که تا 7 ژانویه سال آینده اعمال می شود ، برای فردا تشکیل می شود. روبرتو لاگالا و روگرو رازا ، مشاوران منطقه ای ، به ترتیب برای آموزش و بهداشت ، در جلسه با متخصصان شرکت خواهند کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *