مدرسه ، اعتصاب امروز علیه پدر: اعتراض دانش آموزان و معلمان ، اما از روز دوشنبه به کلاس

[ad_1]

امروز یک روز گرم در جبهه مدرسه است. پیش بینی می شود که هر دو بسیج دانشجویی ادعای مدارس ایمن را داشته و با پدر و اعتصاب معلمان متعلق به اتحادیه های سی کوباس و اسلای کوباس مخالفت کنند.

در بیش از 20 میدان ایتالیا ، از جمله کاتانیا ، دانشجویان – گزارش های Fgc – با پیوستن به روز اعتصاب عمومی ، اعلام شده توسط SICobas و SlaiCobas در مجمع کارگران مبارزه ، بسیج می شوند. قرار است برای برخی از گروه ها از جمله کارگران مدارس در اعتصاب شرکت کند. ادعای اصلی دانش آموزان ایمنی بیشتر در مدارس با افزایش فضاهای مدرسه ، استخدام کادر آموزشی برای لغو کلاس ها در مرغداری ها ، حمل و نقل عمومی ایمن و رایگان و پیگیری واقعی عفونت ها توسط استفاده از یک سیستم تامپون رایگان موثر برای اساتید و دانشجویان.. دانش آموزان پدر را تقبیح کنید ، ساخته شده بدون وسایل کافی و بدون حقوق.

برگزارکنندگان گفتند: “این شکل ساختاری فعلی آموزش به مانعی دیگر در برابر حق تحصیل تبدیل شده است که دانش آموزان سطح پایین و سطح شهر برای تکمیل تحصیلات خود باید با آن روبرو شوند.”

“دانش آموزان بدون هیچ گونه اقدام واقعی برای اطمینان از ایمنی در مدارس ، علیه دولت كنته دوم و كار وی در آموزش عمومی ، كه به شدت در طی همه گیرى مجازات شد ، بسیج می شوند ، در حالی كه همه كارها برای حصول اطمینان از سود انجام شده است. آنها در خیابان ها خواهند بود نمایندگان کارگران در اعتصاب و ادعای آینده ای متفاوت برای مدرسه دولتی و تسخیر گشودن مدارس ، اما با ایمنی ، “آنها نتیجه گرفتند.

تظاهرات مطابق با اقدامات کنترل عفونت Covid-19 انجام خواهد شد. در اینجا لیستی از برخی از میادین موجود است: رم: 10 صبح ، هرم ؛ تورین: ساعت 10 صبح ، میدان سولفرینو ؛ میلان: 9 صبح ، منطقه جدید ؛ امپراتوری: ساعت 9:30 صبح ، میدان رم ؛ ناپل: 9.30 صبح ، میدان بازار ؛ بولونیا: ساعت 10:30 صبح ، Piazza Maggiore ؛ گوریزیا: 8 صبح ، میدان سزاره باتیستا ؛ پارما: 8:30 صبح ، مانع Bixio ؛ Pinerolo (TO): 9 صبح ، مرکز آموزش از طریق dei Rochis ؛ سیه نا: ساعت 9 صبح ، میدان سن دومنیکو ؛ کاتانیا: 10 صبح ، میدان مونته سوری ؛ Ascoli Piceno: 9:30 Piazza del Popolo؛ باری: ساعت 5 عصر ، میدان اومبرتو ؛ پادووا: 9 صبح ، ایستگاه قطار ؛ کوزنزا: 9 صبح از طریق یک ناظر از مونتانیا. تارانتو: 9 صبح ، میدان پیروزی ؛ Reggio Emilia: 9:30 صبح ناظر از طریق Mazzini Legnano (MN): 12 ظهر ، Liceo Cotta.

در همین حال ، هفت منطقه از روز دوشنبه ، 1 فوریه آماده هستند تا دانش آموزان خود را به دبیرستان بازگردانند: ونتو ، فریولی ونزیا جولیا ، باسیلیکاتا ، کامپانیا ، پولیا ، کالابریا و ساردنیا ، که فرزندان آنها با 50٪ برای دیدار به جای خود می آیند در کلاس. علاوه بر رنگها و مقررات ارائه شده توسط Dpcm مختلف ، در واقع ، روسای جمهور این مناطق آیین نامه ای را امضا کرده اند که آموزش دوگانه را تا دوشنبه آینده ارائه می دهد.

و به نظر می رسد که حتی دانشجویان در سیسیل می توانند به کلاس برگردند: این منطقه قصد دارد از منطقه سرخی که در حال حاضر در آن قرار دارد به منطقه نارنجی منتقل شود و بنابراین کودکان از کلاس هفتم تا دبیرستان نیز می توانند به کلاس برگردند. دستور رئیس جمهور موزومچی در تاریخ 31 ژانویه منقضی می شود.

با از سرگیری دروس خصوصی روز دوشنبه برای همه 2.5 میلیون دانش آموز دبیرستانی ایتالیایی ، تصویر بازگشت 8.3 میلیون دانش آموز از شبه جزیره کامل است: برخی از آنها که جوانترین آنها در برخی مناطق است ، هرگز تحصیل در مدرسه را متوقف نکرده اند ، اما برخی دیگر افراد مسن – و نه تنها آنها ، در برخی مناطق مانند کامپانیا – از ابتدای ماه نوامبر هفته ها در خانه مانده اند و با محاسبه اینکه سال تحصیلی گذشته با آموزش از راه دور پایان یافت ، در بعضی از مناطق ایتالیا کودکان تقریباً یک سال بی خانمان هستند.

در همین حال ، دیروز مشخص شد که به دلیل بحران سیاسی آمادگی برای بلوغ وجود دارد: مصوبه آزمونهای دولتی ، به احتمال زیاد ، پس از پایان بحران خواهد آمد. وزارت آموزش و پرورش جلسات را با نمایندگان معلمان ، دانش آموزان و والدین به پایان رساند. اما اکنون تحولات در چارچوب سیاسی انتظار می رود. زمان تصمیم گیری وجود دارد: امسال مهلت معمول 31 ژانویه برای این فرمان در مورد موضوعات وجود ندارد. در واقع ، مصوبه ای که اکنون از حالت بحران دولت در حالت آماده باش قرار گرفته است ، امتحانات ایالتی را تنظیم می کند ، همانطور که در قانون بودجه آمده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.