مدرسه ، از منطقه زرد به منطقه قرمز: وزارت قوانین بازگشت به کلاس را تعیین می کند

[ad_1]

پس از تعطیلات کریسمس ، فردا پس از تعطیلات کریسمس زنگ را برای برخی از دانشجویان ایتالیا برگردانید. به طور خاص ، از 7 تا 16 ژانویه مهد کودک ، دبستان ، متوسطه اول ادامه کار مطابق مفاد فرمان نخست وزیر در 3 دسامبر 2020.

مدرسه در مناطق زرد و نارنجی

حضور 100 درصدی خدمات آموزشی ، مهد کودک ، دبستان و سال اول دبیرستان ، به طور کامل برای سال دوم و سوم دبیرستان حذف شده است

مدرسه در مناطق قرمز

حضور 100 درصدی خدمات آموزشی ، مهد کودک ، دبستان و سال اول دبیرستان ، به طور کامل برای سال دوم و سوم دبیرستان حذف شده است

دبیرستان کلاس دوم از 7 تا 9 ژانویه

در 7 ، 8 و 9 ژانویه ، فعالیت های مدرسه “در فاصله 100 درصد از جمعیت دانش آموزان مدرسه” برگزار می شود.

با این حال ، برای همه م institutionsسسات آموزشی و برای کل دوره “فرصت لازم برای انجام فعالیت های حضوری در صورت لزوم استفاده از آزمایشگاه ها یا حفظ روابط آموزشی که به منظور دستیابی به یادگیری موثر دانش آموزان دارای معلولیت و نیازهای ویژه آموزشی لازم است ، ضروری است. سرپرست وزارت آموزش و پرورش ، مارکو بروسکی ، این نامه را به دفاتر منطقه ای مدارس و مدیران مدارس نوشت و محتوای فرمان 5 ژانویه را در مورد “مقررات اضطراری اضافی برای محدود کردن و مدیریت وضعیت اضطراری اپیدمی COVID-19” اعلام کرد.

به ویژه ، ماده 4 مقرراتی را در مورد “از سرگیری تدریجی حضور در مدرسه” با هدف شروع مجدد بعد از تعطیلات کریسمس وضع کرده است.

دبیرستان کلاس دوم از 11 تا 16 ژانویه

از 11 تا 16 ژانویه ، مدارس متوسطه در مناطق “زرد” و “نارنجی” “فرم های انعطاف پذیر در سازمان فعالیت های یادگیری ، تضمین حداقل 50 درصد از جمعیت دانش آموز در حضور” ، بدون تعصب ، همچنین در این مورد به مناطق “قرمز” ، جایی که فعالیت ها با فاصله 100 planned برنامه ریزی شده است ، “امکان انجام فعالیت های حضوری ، در صورت لزوم استفاده از آزمایشگاه ها یا حفظ آموزش که شامل آموزش موثر دانش آموزان دارای معلولیت و نیازهای ویژه آموزشی است” .

وزارت توصیه می کند که “با قرائت سیستماتیک آیین نامه های فعلی ، از سرگیری فعالیت ها در حضور حداقل 50٪ از جمعیت دانش آموز باید مطابق با اقدامات مشخص شده در برنامه های عملیاتی ناشی از فعالیت های” جداول استان ها “انجام شود. که نیازهای موسسات آموزشی و خدمات حمل و نقل را در زمینه های صلاحیت ، یعنی با هدف بازسازی مدرسه هماهنگ می کند “.

البته ، سرپرست وزارت نتیجه گرفت ، “كه باید به تمام تصمیمات محدود كننده كه در اعمال اختیارات مربوطه توسط مناطق و مقامات محلی تصویب شده اند ، احترام گذاشته شود.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *