مدارس سیسیل ، 26 میلیون نفر از منطقه برای تبلت و مداخلات ساختمانی

[ad_1]

26.4 میلیون اعطا شده توسط منطقه به موسسات سیسیلی برای خرید و نصب تجهیزات دیجیتال (از جمله ترافیک داده ها) و آموزش مجدد محیط مدرسه برای اطمینان از ایمنی و فاصله فردی.

“مشاور آموزش منطقه ای می گوید:” ما مفاد بودجه سال 2020 را برای حمایت از م institutionsسسات آموزشی عملی کردیم روبرتو لاگالا – تأیید مجدد تعهد دولت Musumeci برای بهبود تجهیزات IT برای پشتیبانی از آموزش از راه دور و بهبود و بازآموزی محیط برای از سرگیری آموزش ضمن خدمت. با پرداخت اجتناب ناپذیر این منابع ، ما همچنین قصد داریم خرید وسایل محافظتی Ffp2 توسط مدارس را برای حمایت از معلمان در همه مدارس و معلمان دوران کودکی ، بلکه همچنین برای فیلتر کردن تجهیزات برای کودکان تشویق کنیم. هوا برای استفاده در مناطق با تهویه کمتر ».

8.4 میلیون یورو اختصاص یافته توسط قانون ثبات منطقه ای برای خرید تبلت هایی که برای بهبود مدرسه دیجیتال به دانشجویان قرض داده می شود ، در میان 468 موسسه آموزشی از تمام سطوح سیسیل که در این اعلامیه شرکت کرده اند توزیع می شود.

18 میلیون یورو در نظر گرفته شده برای مداخلات ساخت و سازهای سبک در مدارس – برای ایجاد فاصله بین فردی و خرید تجهیزات حفاظت شخصی – در عوض به 410 مدرسه در این جزیره اختصاص داده شد که این درخواست را ارائه دادند.

50 درصد منابع به تعداد مدارس شرکت کننده در اعلامیه عمومی تقسیم شده است، نیمه دیگر با توجه به تعداد دانش آموزان در هر مدرسه. هر مدرسه ایمیلی با پیام مقدار مشخص شده دریافت می کند و باید نوع مداخلات برنامه ریزی شده و پروژه اجرای مربوطه را در سیستم عامل بارگذاری کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *