مدارس در سیسیل ، نوسازی مدارس ابتدایی و متوسطه در تعادل: خط محتاط Musumechi

[ad_1]

مدارس باز یا تعطیل؟ این معضل هزاران والدین و دانش آموز است که پس از اطلاع از اینکه سیسیل روز یکشنبه در منطقه قرمز قرار خواهد گرفت ، هنوز نمی دانند که آیا آنها می توانند روز دوشنبه به میز خود برگردند یا هنوز مجبورند پشت میز خود در خانه بمانند.

این دبیرستان تا پایان ژانویه تعطیل است ، در چند ساعت آینده تصمیم گیری در مورد شروع آموزش حضوری برای مدارس اجباری از دوشنبه 18 ژانویه لازم است. دیروز حکومت نظامی تصمیم گرفت غربالگری دانش آموزان را آغاز کند: قادر به رفتن از امروز به روزهای یکشنبه رانندگی در فضای باز در تمام استان ها برای گرفتن تامپون است.

از ارزیابی این داده ها ، که به هرحال خیلی نزدیک به روز دوشنبه است این به باز بودن یا نبودن مدارس ابتدایی و متوسطه بستگی خواهد داشت. نتیجه این بررسی ها ، که به صورت اختیاری باقی می ماند ، امکان ارزیابی دقیق تر را فراهم می کند ، حتی اگر زمان واقعاً کوتاه باشد و واقعیت داوطلبانه باقی بماند.

تامپون برای دانش آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه در سیسیل: سپس منطقه تصمیم می گیرد که دوباره آنها را در روز دوشنبه باز کند

با این حال ، Musumeci ، خارج از اکران امروز که برگزار می شود ، خط منطقی تری دارد، در این مورد توسط شهرداران فشار داده شده است. به عنوان مثال شهردار پالرمو هفته گذشته خواستار تعطیلی مدارس ابتدایی و متوسطه شد. علاوه بر این ، استاندار هفته گذشته ، با دستور بازگشت به مدارس ابتدایی و متوسطه دوم در 18 ژانویه ، همچنین توضیح داده بود که پس از آن هر شهردار می تواند براساس روند اپیدمیولوژیک ، تصمیم بگیرد که آیا آنها را هنوز بسته نگه دارد یا باز. .

همچنین مواردی وجود دارد که تعطیلی مدارس را برای یک هفته دیگر پیش بینی می کنند ، بنابراین امکان غربالگری گسترده دانش آموزان و دانشجویان را فراهم می کنند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *