مدارس تعطیل در سیسیل ، شهرداران می توانند توقف را تمدید کنند: در اینجا نامه بخشنامه ای از منطقه به مدیران آمده است

[ad_1]

مهد کودک ها و مهد کودک ها در حضور دبستان و متوسطه با پدر تا 16 ژانویه برتر با یادگیری از راه دور تا 31 ژانویه. به دنبال مصوبه روز گذشته فرماندار موسیومچی ، اداره مدارس منطقه بخشنامه توضیحی را به کلیه مدارس ارسال کرد.

در اینجا متن کامل بخشنامه است

همانطور که در متن نوشته شده است ، انتظار می رود مدارس ابتدایی و متوسطه روز دوشنبه 18 ژانویه برای بازدید بازگردند بعدی ، اما مشروط اجباری است ، زیرا در این صورت منطقه به شهرداران مراجعه می کند. در صورت مشاهده خطرات مرتبط با شیوع ویروس کرونا ، شهروندان نخستین می توانند تعطیلی مدارس را تمدید کنند.

آنها باید از اول فوریه به کلاس برگردندبا این حال ، دانش آموزان دبیرستان ، اما فقط در درصد 50. در اینجا نیز شرط اجباری است ، زیرا در این حالت ، بیش از موارد دیگر ، لازم است منحنی عفونت را با دقت ویژه کنترل کنید ، زیرا خطر این باز شدن زیاد مربوط به عفونت در کلاس ها نیست ، بلکه همه مواردی است که خارج از مدرسه و وسایل نقلیه اتفاق می افتد.

بنابراین ، از روز دوشنبه ، کودکان 0-3 ساله و آنهایی که از مهد کودک هستند به طور منظم به مدرسه می روند ، در حالی که برای دیگران ، هفته پدر آغاز می شود و بسیاری فقط به یک امید دارند. مدارس این کلاس ها برای شروع درس از طریق بسترهای اینترنتی سازمان یافته اند. اما برای دانش آموزان دبیرستانی ، تا ماه فوریه برگردید.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.