مدارس بسته ، مغازه های باز ، خیابان های شلوغ و عفونت های رو به رشد: در سیسیل نزدیکترین منطقه قرمز

[ad_1]

مدارس بسته با بچه ها و پسران مجبور به پدر ، مغازه ها باز می شوند با افرادی که برای ورود و خرید وسایل با تخفیف در صف هستند ، خیابان های شلوغ مرکز تاریخی و عفونت هایی که در آسمان رشد می کنند.

این عکس مربوط به آن روزهای سیسیل است که در منطقه نارنجی قرار گرفته و شرایط متناقضی را ثبت می کند. از یک سو ، خط سختی که دولت منطقه ای با تعطیلی مدارس ابتدایی و متوسطه (که در آن شاخص عفونت بسیار پایین است) حداقل تا 15 ژانویه تحمیل شده است ، از سوی دیگر آزادی رفتن به خرید مدرسه و صف برای ورود به مغازه ها ، توقف در برخی مناطق ، مانند مرکز تاریخی پالرمو ، جایی که پارکینگ ممنوع است.

در پس زمینه اینها اعداد بی امان که روز به روز افزایش می یابد، درجه مثبت شدن به 19.8، افزایش می یابد ، مراقبت های ویژه و بستری در بیمارستان ، که دائما در حال افزایش است. بیمارستان های سیسیل سختی هایی را تجربه می کنند و همانطور که شب گذشته مشاور بهداشتی روگرو رززا گفت ، تعداد آنها حداقل برای چند هفته دیگر همچنان افزایش یافته است.

به نظر نمی رسد کشته شدگان (فقط دیروز 33) ، ازدحام بیش از حد بیمارستان ، عفونت بین دوستان و آشنایان ، بسیاری از افراد را که حتی در منطقه نارنجی نیز سرنوشت ایجاد می کنند ، با وجود همه هشدارهای کارشناسان ، علیرغم “تهدیدهای” شهرداران که قول محدودیت های اضافی را می دهند ، ترساند.

شب گذشته ، با توجه به یادداشت ، شهردار پالرمو و رئیس منطقه آنکی ، لئولوکا اورلاندو، “از دولت ملی” خواست كه منطقه ما را به عنوان منطقه سرخ اعلام كند ، اقدامات لازم را برای حمایت اقتصادی از افرادی كه به طور حتم آسیب خواهند دید ، تعیین كرد. در حالی كه منتظر می مانم این اتفاق بیفتد ، از رئیس جمهور موسومچی می خواهم كه همه پایتخت ها را مناطق قرمز اعلام كند. بیشتر نشان داده شده است ، همانطور که توسط داده های Catania ، Messina ، Palermo و Syracuse نشان داده شده است. “

امروز یک هفته “متفاوت” در آغاز شد منطقه نارنجی با همه دانش آموزان در خانه، به استثنای کودکان در مهد کودک ها و پیش دبستانی ها ، بارها و رستوران های بسته و فقط برای خانه و خانه کار می کند ، مغازه ها باز می شوند اما می تواند به روشی حتی “متفاوت” دیگر تمام شود.

اگر با Dpcm جدید قانون جدید تصویب کند که اگر بیش از 250 عفونت در هر 100 هزار نفر در یک هفته وجود داشته باشد ، به طور خودکار به منطقه قرمز منتقل می شود ، سیسیل ، که در هفته تازه به پایان رسیده 233 مورد در هر 100 هزار نفر ثبت کرده است ، برآورده می شود خطر ورود خودکار بنابراین ، Dpcm ، که باید تا آخر هفته آینده و دقیقاً در 15 ژانویه امضا شود ، محدودیت های اضافی را ایجاد می کند ، که به طور حتم در ناحیه ای که پس از عفونت ها ، RT و رفتار بیشتر افراد کشف خواهد شد ، اعمال خواهد شد. کمتر از 7 روز سیسیل: آیا نارنجی خواهد بود یا قرمز.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *