مجوز واکسیناسیون برای کسانی که دوز را دریافت می کنند: بنابراین “آزادی حرکت بیشتر”

[ad_1]

کسانی که در Covid واکسینه می شوند ممکن است از نوع “مجوز” باشند. برای گفتن این ، در مصاحبه ای که امروز توسط La Stampa منتشر شد ، ماسیمو آنتونلی ، رئیس مراقبت های ویژه در Gemelli در رم ، استاد كامل دانشگاه كاتولیك. به گفته این استاد دانشگاه ، که همچنین عضو کمیته علمی و فنی است ، “ما در آینده به این فکر می کنیم ، زیرا یک فرد واکسینه شده ، با رعایت تمام احتیاط ، می تواند آزادی حرکت بیشتری داشته باشد.”

آنتونلی “از نظر تئوری” فکر نمی کند که پس از عقد قرارداد جدید با Pfizer و Moderna مشکلی در ورود واکسن وجود داشته باشد ، اما هشدار می دهد که “زایمان های مختلف به مرور زمان گسترش می یابد” ، بنابراین “در عرض یک سال ما می توانیم بدون به این فکر کنم که همه را یک باره بپوشانیم. “

“رنگ” مناطق توسط پارامترهای علمی که اغلب توسط استانداران به چالش کشیده می شوند ، تعیین می شود. آیا پارامترهای فعلی برای رسیدگی به اقدامات کافی هستند؟ “اقدامات دسامبر برخی از نتایج را به همراه داشته است ، اکنون باید منتظر نتایج کسانی که برای تعطیلات هستند – پروفسور توضیح داد – در حال حاضر شاهد وخامت اوضاع اپیدمیولوژیک و تأثیر جزئی بر خدمات اجتماعی هستیم. بیماری همه گیر هنوز در این مرحله حساس است و همانطور که سایر کشورها نشان داده اند ، افزایش عفونت ها امکان پذیر است ، بنابراین پارامترها و اقدامات سختگیرانه تر مفید است. “

در مورد بازسازی مدارس ، جایی که به نظر می رسد مناطق در آن وضعیت خوبی ندارند ، او معتقد است که “وضعیت فعلی آن را مشکل ساز می کند. این مدرسه مکانی امن و اساسی برای جوانان استاما این طرحی است که نگران کننده است – وی می افزاید – یکی از فرضیه ها موکول کردن باز شدن کار تا پایان ماه است ، خصوصاً در مورد دبیرستان ، با مشاهده منحنی اپیدمی ».

در مصاحبه ، آنتونلی توضیح می دهد که پرهیز از اصطلاح به اصطلاح چقدر مهم است موج سوم که مقاومت سیستم سلامت ما را تحت فشار قرار می دهد. وی می گوید: “در بخش من ، كه در منطقه ای مانند لاتزیو دقیقاً زیر آستانه بحرانی است ، تا چند هفته پیش 75 بیمار كووید وجود داشت.” نمی توانم آنها را کاهش دهم: یکی برای من تجویز می کند و دیگری برای بستری شدن در بیمارستان. حتی در سطح ملی نیز وضعیت بحرانی وجود ندارد ، اما ادارات به طور مداوم تا 30 درصد پر هستند. وی افزود: “ما نمی توانیم موج سوم را در سطح بالاتری نسبت به موج دوم شروع كنیم ، زیرا این امر منجر به خطرات بیشتری برای سلامت بیمارستان ها خواهد شد.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *