ماهنامه Gattopardo درباره روستاهای سیسیل می گوید

[ad_1]

این پنهان ترین ، دست نخورده سیسیل ، دور از مسیرهای معمول گردشگری است. او در سیسیل غرق در طبیعت ، در سنت ها ، در صنایع دستی است. است روستاهای سیسیل، میراث استثنایی که همه گیری به ما کمک می کند تا دوباره کشف کنیم ، پاسخ به نیاز به گردشگری ایمن و فوری.

قلعه ها ، کلیساها ، فانوس دریایی ، رصدخانه های نجومی ، پارک های معدنی ، کاخ های نجیب ، موزه های جواهرات ، بلکه مسیرهای پیاده روی ، جنگل ها ، ذخایر طبیعی ، فروشگاه هایی که توسط جدیدترین صنعتگران اداره می شوند ، شرکت های برتر.

گاتوپاردو – روزنامه روزنامه های فردا با Giornale di Sicilia و Gazzetta del Sud – به روستاهای سیسیلی می گوید با یک سفر عالی که از سراسر جزیره عبور می کند ، اکنون که شصت شهرداری کوچک برای اولین بار به این شبکه ملحق شده اند و در آخر هفته آخر آگوست و اول سپتامبر درهای گنجینه های خود را با هم باز خواهند کرد.

یک فرصت منحصر به فرد برای آشنایی با سیسیل بی سابقه ، جدا شده از مدل غالب توسعه از دوران پس از جنگ به بعد و اکنون قادر به کسب یک مکان مرکزی جدید در جهان پس از همه گیری است. دیگر نه جایی برای فرار وجود دارد و نه جوامعی در خطر کاهش جمعیت. پانورامای کالتابلوتا روی جلد ، با خرابه های قلعه اش ، با خانه هایی که به نظر می رسد از یال سنگی کوه کراتاس بالا می روند ، با خاطرات سیکایی ها ، رومی ها ، اعراب ، نورمان ها ، این تصویری نمادین است که همه آنها را نشان می دهد.

پسر دو سیسیلی ، متولد و بزرگ شده در شمال ، عاشق پنهان ترین سیسیل شد ، که تصمیم گرفت به ریشه های خود بازگردد و به سمت جنوب حرکت کند ، با ثبت غارها و معادن ، روستاهای متروکه ، پل های متروک و بستر رودخانه ها ، کشف کند که هرگز سفر نکرده است. در مسیرها و مکانهای ناآشنا

نام او میرکو مانینو است ، بیست و هفت ساله است ، دارای مدرک علوم غذایی و کنجکاوی سیری ناپذیر است. گاتوپاردو با او ملاقات کرد تا به او بگوید که “من هرگز زندگی در شمال را دوست نداشتم ، من همیشه جذب فرهنگ جنوب بودم“بنابراین ، پس از تابستان از مادربزرگ a سیکلیاو که به عنوان پیشخدمت کار می کرد ، تصمیم گرفت “سعی کند کل سیسیل را ببیند ، واقعاً کل”. به این ترتیب پروژه وی “سفر با شما” متولد شد.

در اینجا برخی از نکات برجسته در مورد این سیسیل مخفی وجود دارد که به همان اندازه ایده هایی برای سفر به خارج از شهر یا کمی بیشتر است.

اینجا کارخانه های کشتی سازی رودولیکو است Acitretza، آخرین صاحبان کشتی ، یعنی کسانی که قایق ها را کاملاً با دست ساخته اند ، “گنج زنده” منطقه سیسیل. اینجا جنگل سرخس است درخت مالابوتا، ذخیره بیش از سه هزار هکتار در استان مسینا و یک تراس پانورامای واقعی در شرق سیسیل بین دریای تیرن ، دره آلکانتارا ، کوه اتنا و فضای داخلی جزیره اما اینجاست Sciacca، با تاریخ استثنایی مرجان ، که یک مورخ از شهر سی سال تحقیق با نتایج شگفت انگیز به آن اختصاص داده است: این یک منبع عظیم مرجانهای نیمه فسیلی است که به دلیل فوران جزیره فردیناند در کانال سیسیل به سطح زمین رسید. در سال 1831. که چند ماه ظاهر می شود و سپس ناپدید می شود و اشتهای نیروهایی را که برای او رقابت کرده اند به سخره می گیرد.

و سپس ، یک سرویس کنجکاو برای خالکوبی ، همین تابستان آنها را روی بدن برهنه نشان می دهد. برای شروع: امروزه در ایتالیا ، 13 درصد از جمعیت 7 میلیون نفری خالکوبی شده اند. عملی که قبلاً مختص دریانوردان یا جانبازان زندان در کشور بود ، که به یک پدیده جمعی تبدیل شده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *