مانچینی و تمدید قرارداد ، گراوینا: “من همه کارها را برای حفظ آن انجام خواهم داد”

[ad_1]

مانچینی قراردادی منعقد کرده است که در سال 2022 به پایان می رسد. اگر با منطق بازار فکر کنیم ، FIGC نمی تواند با باشگاه هایی که منابع عظیم دارند رقابت کند. اما برای نگه داشتن او دست به هر کاری می زنم. “رئیس اتحادیه فوتبال ، گابریل گراوینا ، روزی که نامزدی خود را برای دومین دوره ریاست خود به عنوان شماره 1 فوتبال رسمیت می دهد ، احترام خود را برای مانسیو تأیید می کند ، مربی ای که باعث شد ایتالیا پس از سقوط از عدم صعود به جام جهانی زنده شود. ایتالیا او خوب بازی می کند و برنده می شود ، او سالها مربی برتر بوده و خیلی از بازیکنان بزرگ طبیعی است که به او فکر کنند.

گراوینا در مصاحبه ای با کوریره دلو اسپورت توضیح داد: “مزیت من حساسیت مانچینی به رنگ آبی است.” من دلیلی ندارم که شک کنم که غرور ملی برای او ارزش زیادی دارد. او به من گفت: وقتی او بخواهد ، ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد. و به زودی او خواهد کرد. ” ما در این باره صحبت می کنیم. همه شرایط برای تداوم بخشیدن به یک پروژه میان مدت مهیا است “.

در ماه های اخیر صحبت هایی درباره بازگشت احتمالی لیپی به دنیای آبی وجود دارد ، اما گراوینا تأکید می کند: “مشکل وجود ندارد. من می خواهم این را این طور بیان کنم. ما می خواهیم باشگاه ایتالیا را تقویت کنیم ، اما مدیر فنی موضوع نیست.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.