مانچینی رم را نجات داد و با اینتر 2-2 به پایان رسید. پیروزی لاتزیو (2-0 مقابل پارما) و ناپولی (2-1 برابر اودینزه)

[ad_1]

مسابقه بزرگ روز هفدهم با تساوی به پایان می رسد رم و اینترکه در پایان یک مسابقه عالی که در 2-2 به پایان رسید ، سهام را تقسیم کرد. اسکرینیار و حکیمی برای خنثی سازی برتری اولیه پلگرینی کافی نیستند ، نراتزوری مانچینی را ترک می کند تا در فینال قرار بگیرد و باید فقط با یک امتیاز بسنده کند. او از میلان تشکر می کند ، که اکنون +3 در راس قرار دارد و همچنین برای Giallorossi امتیاز کسب می کند، که سوم باقی مانده و هنوز سعی در ارسال سیگنال به قهرمانی دارد.

بعد از حدود ده دقیقه تعادل کامل ، اولین شانس بزرگ برای این چالش برای تیم میزبان است: شخصیت اصلی لوکاکو است که از چند قدم با یک ضربه سر مطمئن برخورد می کند و پائو لوپز را به عنوان یک معجزه دعوت می کند. رم نیز در تعویق اشتباه توسط همان دروازه بان کمی دیرتر خطر را به خطر انداخت ، اما در دقیقه 17 جالوروسی روی ضربه اول مانع آنها شد: مخیتاریان از انتهای منطقه به پلگرینی پیشنهاد داد ، ضربه او توسط باستونی دفع شد که وی به دلیل هاندانوویچ در خانه 1 بر 0 ناک اوت شد. . این چالش پر جنب و جوش است و تیم Fonseca همچنان با Veretut (رژه هاندانوویچ) خطرناک است ، پس از آن مردان کونته نیز سعی می کنند از پوسته های خود بیرون بیایند ، که از چندین موقعیت خوب با ویدال و لاوتارو استفاده نمی شود که لغو شده اند. با حق نیز یک گل آفساید.

در نیمه دوم ، اینتر پنجم شد و رم را با مشکلات جدی روبرو کرد ، که در دقیقه 53 بار دیگر توسط پائو لوپز نجات یافت و دوباره با پاسکاری از لاوتارو زیر دروازه کمک لوکاکو مشکوک شد. چند دقیقه بعد ، اما او نتوانست با ضربه سر Skriniar کاری کند که آزاد بود در گوشه بروزوویچ ضربه بزند. در دقیقه 63 نوبت تیم کونته می رسد ، با یک گل فوق العاده توسط حکیمی ، که تقاطع ستون ها را با چپ می گیرد تا از لبه منطقه بچرخد. به نظر می رسید رم ضربه بدی را متحمل شده است ، اما با گذشت دقایقی او شجاعت خود را بازیافت و پس از چندین تلاش در دقیقه 86 با ضربه سر مانچینی از روی ارسال ویار 2-2 باز شد. این کار در Olimpico با تساوی به پایان می رسد.

لاتزیو در پارما اشتباه نکرد و 2-0 پیروز شد، رسیدن به دومین پیروزی متوالی. گلهای سرنوشت ساز لوئیز آلبرتو و کایسدو ، که امیلیایی ها (همیشه قبل از آخرین) را به پنجمین حذفی متوالی محکوم می کنند: بنابراین ماجراجویی جدید داورا روی نیمکت زرد و آبی بد شروع می شود. شروع تیم میزبان بهتر است ، اما اولین فرصت بزرگ برای یک گل برای میزبانان در پای سام اتفاق می افتد ، که از یک موقعیت بسیار جذاب با یک ضربه فوق العاده بالا ، از رقبا عذرخواهی می کند. در دقیقه 25 ، به جای آن ، رینا به یک ضربه خوب از کلیه ها احتیاج داشت تا لاتزیو را با ضربه سر کرنلیوس ، که توانست موقعیت ماروسیک را بگیرد ، نجات دهد.

از طرف دیگر ، کایسدو سعی می کند دیده شود ، ابتدا پس از تلاش برای جدایی توسط سپه بصیرت ورزیده و سپس با سر نزدیک به فاصله مرکزیت توسط لازاری نادرست است. در ابتدای نیمه دوم ، برتری لاتزیو در هوا است: خرید توسط لوئیز آلبرتو با پاس گل از لازاری انجام می شود ، فقط چند دقیقه بعد از یک اشتباه هیجان انگیز آسربی با یک تور خالی. در دقیقه 67 میهمان از کایسدو دوبرابر می شود که با یک در باز باز نمی تواند خطا کند و پس از معرفی میلینکوویچ ، آموزش را زودهنگام بست.

چهارشنبه گذشته مقابل باخت مقابل لا اسپزیا ناپولی به موفقیت بازگشت و این کار را با 2: 1 در داچیا آرنا در برابر گوتی اودینزه انجام داد. این پنالتی که توسط اینسینیه به دقیقه 15 تبدیل شد ، راه را برای تیم گتوزو هموار کرد ، اما پاس ناخوشایند رحمانی در دقیقه 28 خوشمزه ترین موارد را به کوین لازانیا داد. -1 در نیمه دوم ، ناپولی ها موقعیت های زیادی ایجاد کردند ، اما Musso غیرمعمولی را در راه خود پیدا کردند. با این حال دروازه بان فریولی در دقیقه 90 با ضربه سر باکایوکو نتوانست کاری انجام دهد.

هلاس ورونا نمی خواهد قطار اروپا را رها کند و در خانه برابر کروتون 2 بر 1 پیروز می شود، که واکنش خوب غرور به آنها کافی نیست. آنها در مورد اهداف کالینیچ و دیمارکو تصمیم می گیرند ، در حالی که شعله مسیاس برای کالابریایی ها کافی نیست. تیم جوریچ به تعقیب لاتزیو ادامه می دهد ، در حالی که مردم استروپا با 9 امتیاز در رده آخر قرار دارند.

میزبان با فشار پا روی گاز شروع کرد و در دقیقه 17 پاس مناسب را برای باز کردن قفل بازی پیدا کرد: باراک برای کالینیچ بسیار خوب عمودی شد ، او با یک مورب راست هیچ خروجی برای کورداس باقی نگذاشت و گل 1: 0 را به دست آورد. در دقیقه 25 او دیمارکو را به ثمر رساند که دومین گل پیاپی خود را با کمک چپ زاكاگنی از جناح چپ به ثمر رساند. در نیمه دوم کروتونه با نگرشی متفاوت به زمین برگشت و در دقیقه 55 نیمه را نسبت به مسیح کوتاه کرد تا به پریرا کمک کند. تیم کالابریا تلاش می کند بحث را از سر بگیرد ، اما در فینال این زرد و آبی ها هستند که با پرتو ضربه ای که توسط کولی زده است ، سه نفر را لمس می کنند

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *