مامان 5 فرزند خردسال خود را می کشد و سپس در ایالات متحده خودکشی می کند و وحشت می کند

[ad_1]

پنج کودک از یک تا هفت سالگی و مادرشان درگذشت. این قربانی یک فاجعه خانوادگی است که در کمتر از دو ماه دو بار آمریکا را شوکه کرده است: اولین بار در اوایل دسامبر ، هنگامی که به نظر می رسد آنها قربانیان آتش سوزی در خانه آنها در گرینبریر کانتی ، ویرجینیا غربی شدند. دوم ، در روزهای اخیر ، وقتی یک داستان کاملاً متفاوت ظاهر شد.

Oreana Myers ، 25 ساله ، پنج کودک را می کشد و سپس در بحبوحه افسردگی خودکشی می کند، وضعیت ناراحتی جدی ناشی از یک تصادف پیش پا افتاده: شوهرش برایان بامگرنر تصمیم گرفته بود با پدرش بخوابد تا به موقع برای کار برسد ، زیرا تنها اتومبیل خانواده ها پس از یک حادثه تعمیر شده بود.

برای اشاره به دلیل مهم تحقیقات ، تصاویر نظارت تصویری توسط دوربین های داخل اتوبوس مدرسه ، جایی که دو نفر از پنج فرزند این زن بودند ، ضبط شد. این ویدئو نشان می دهد که دو کودک در ایستگاه اتوبوس نزدیک خانه پیاده می شوند و از مادر خود می پرسند که چرا این آثار عجیب و غریب خون در صورت او وجود دارد. مایرز این موضوع را رد کرده بود و از بچه ها خواسته بود که خانه اش را دنبال کنند.

این زن احتمالاً قبلاً سه خواهر و برادر دیگر را نیز کشته است. ساعتی بعد ، آتش نشانان به آتش فراخوانده شدند: خانه ای در وسط مزارع زیر کشت در آتش شعله ور شد: این خانه مایرز بامگرنرز بود. وقتی بازرسان وارد شدند ، دیگر کاری برای انجام دادن وجود نداشت: آتش نشانان اجساد سوخته بچه ها و زن را در زیر آوار پیدا کرده بودند.

در ابتدا به عنوان یک تراژدی بایگانی شد ، اما با گذشت هفته ها و تجزیه و تحلیل فیلم ها ، یک داستان نگران کننده ظاهر شد. یادداشتی در خاکستر خانه پیدا شد که توسط این دختر نوشته شده بود: “من آنقدر قدرت ندارم که بتوانم با این شیاطین بجنگم.” وی ادامه داد: “بیماری روانی جدی است ، موضوعی نیست که بخواهید با آن شوخی کنید یا آن را سبک بگیرید.” وقتی کسی گریه می کند ، از او کمک می خواهد ، لطفاً به او کمک کنید. شما می توانید یک یا چند زندگی را نجات دهید. متشکرم. “این پیام ماموران را مشکوک کرد و آنها را بر آن داشت تا در یک فاجعه که یک خانواده را نابود کرد ، ظاهراً مانند بسیاری دیگر ، اما بچه ها از آن چیزی نمی دانستند ، تجدید نظر کنند. شان 7 ساله آرزو داشت که یک فضانورد شود ، رایلی ، 6 ساله ، موسیقیدان ، Aarikil ، 3 ساله ، رقصنده ، هایكن ، فقط یك سال ، “همه چیز را مجذوب خود كرد.” از كیان 4 ساله ، هیچ كسی به خاطر نمی آورد كه آرزوی او چه بوده است ، اگر چنین آرزویی داشته است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.