مالیات ، از مالیات معلق برای Covid به مالیات بر ارزش افزوده و Irpef: مهلت های ژانویه

[ad_1]

آخرین مهلت پرداخت در روزهای آینده ارائه می شود. به عادی ، مراجعه به پرداخت برای دسامبر 2020، در روز دوشنبه 18 ژانویه 2021 ، مهلت مقرر برای پرداخت مالیات های معلق پس از افزودن ویروس کرونا.

پرداختها به دلیل وضعیت اضطراری Covid-19 به حالت تعلیق درآمده است

تا دوشنبه 18 ژانویه ، مشاغل آزاد ، مشاغل آزاد با شماره مالیات بر ارزش افزوده ، ثبت شده یا ثبت نشده در دفاتر ثبت نام حرفه ای ، کارآفرینان ، صنعتگران و بازرگانان ، نمایندگان و نمایندگان فروش ، مشارکت ها و نهادهای معادل آن ، شرکت های سرمایه ای و م entitiesسسات تجاری ، نهادهایی که این کار را انجام نمی دهند انجام یک فعالیت تجاری باید قسط اول برابر با 50٪ از مالیات معلق را مطابق با مواد 126 و 127 از مصوبه قانونگذاری پرداخت کند. 34/2020.

تنها استثنا کمک های معلق Inps است که بیشتر تا 31 ژانویه 2021 تمدید شده است ، مهلتی که طبق گزارش همان م securityسسه تأمین اجتماعی به دوشنبه 1 فوریه 2021 موکول می شود.

چه کسی باید علاوه بر فریلنسر پرداخت کند

از جمله ، شرکت های اقامتی توریستی ، آژانس های مسافرتی ، تورگردانان ، فدراسیون های ملی ورزشی ، باشگاه های ورزشی ، باشگاه های حرفه ای و آماتور ، نهادهایی که استادیوم ها ، اماکن ورزشی ، سالن های ورزشی ، دفاتر قرعه کشی ، رستوران ها را مدیریت می کنند ملزم به پرداخت هزینه هستند. ، بستنی فروشی ها ، شیرینی فروشی ها ، بارها و بارها ، آبگرم ، سازمان های غیر انتفاعی و سایر موضوعات.

کلیه پرداختهای معلق ممکن است بدون جریمه و بدون سود با مبلغی معادل 50٪ مبالغ تعلیق شده انجام شود.

در حقیقت ، این قانون اجازه پرداخت یکبار پرداخت تا 16 سپتامبر 2020 یا استفاده از اقساط حداکثر چهار قسط ماهانه با همان مبلغ را با پرداخت قسط اول تا 16 سپتامبر 2020 و 50٪ باقیمانده ، بدون مجازات و بدون بهره ، از اقساط ، حداکثر تا 24 قسط ماهانه به همان مقدار ، با پرداخت اولین قسط ، تا 16 ژانویه 2021 ، که به دوشنبه 18 ژانویه موکول می شود.

پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و Irpef

مالیات بازپرداخت نیز تا 18 ژانویه بابت مالیات نگهداری صورت گرفته به عنوان پیش پرداخت درآمد کارکنان و درآمد مشابه پرداخت شده در دسامبر سال 2020 و هزینه های شهری و منطقه ای پرداخت می شود. همین شرایط در مورد پرداخت کسورات مربوط به درآمد خوداشتغالی و کمیسیون کمیسیون ها ، آژانس ها ، میانجیگری و روابط نمایندگی پرداخت شده در ماه قبل اعمال می شود. پرداخت باید با استفاده از کد مالیاتی 1040 مدل F24 با صلاحیت 12/2020 انجام شود. پرداخت مشارکت مربوط به ماه دسامبر سال 2020 توسط کارگزاران نگهدارنده برای درآمد اشتغال و موارد مشابه. پرداخت مالیات بر ارزش افزوده برای ماه دسامبر 2020 توسط پرداخت کنندگان مالیات بر ارزش افزوده ماهانه ؛ برای مودیانی که حسابداری را به اشخاص ثالث سپرده اند ، این مالیاتی است که در ماه نوامبر گذشته قابل پرداخت است. اعدام باید با فرم F24 و کد مالیاتی 6012 در قسمت مالیات انجام شود.

اجاره کوتاه

تا 18 ژانویه ، افرادی که قرارداد اجاره کوتاهی منعقد کرده اند ، ملزم به پرداخت مالیات از حق کارمزد یا هزینه پرداختی یا وصول شده هستند. این افراد کسانی هستند که فعالیت های دلالی املاک و مستغلات را انجام می دهند و کسانی که پورتال های telematic را مدیریت می کنند ، افرادی را که به دنبال املاک هستند با افرادی که واحد های املاک اجاره ای دارند اجاره تماس می گیرند. مالیات نگهداری 21٪ که از هزینه ها یا هزینه های جمع آوری شده یا پرداخت شده در دسامبر سال 2020 دریافت می شود ، باید پرداخت شود.

در حالی که عوامل بازپرداخت مالیات را باید پرداخت کنند و مالیات بهره وری جایگزین در حال افزایش است: مالیات بر درآمد شخصی جایگزین و مالیات های اضافی منطقه ای و شهری با پرداخت 10٪ از مبلغ پرداختی ، در دسامبر سال 2020 برای کارمندان از بخش خصوصی در رابطه با افزایش بهره وری ، سودآوری ، کیفیت ، کارایی و نوآوری.

مهر برای فاکتور الکترونیکی سه ماهه چهارم 2020

آخرین مهلت پرداخت حق تمبر ناشی از فاکتورهای الکترونیکی برای سه ماهه آخر سال 2020 در 20 ژانویه به پایان می رسد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.