مافیا: دارایی های مصادره شده توسط یک کارآفرین از گنگ ، او “رابط” ممتاز روسا بود

[ad_1]

دارایی هایی با ارزش کل تقریبی 12 میلیون یورو سرانجام توسط اداره تحقیقات ضد مافیایی علیه پائولو فارینلا ، سازنده 76 ساله، متولد گانگی (استان پالرمو) و مقیم Caltanissetta. این شخص یک رابط ممتاز از چهره های برجسته کوزا نوسترا در قلمروهای کالتانیستتا ، پالرمو و تراپانی محسوب می شود.

دستور نهایی مصادره صادر شده توسط دادگاه تجدیدنظر کالتانیستتا – بخش دوم کیفری ، میراثی را به ثبت رساند که 169 املاک در Caltanissetta و 18 املاک در Ganges دارد، در مجموع تقریباً 12 میلیون یورو ارزش دارد.

این اقدام ، بیانیه مطبوعاتی توضیح می دهد ، ناشی از فعالیتهای پیچیده تحقیقاتی انجام شده به عنوان بخشی از عملیات موسوم به “آرد” سال 2009 است که نتایج آن ، همراه با بررسی برخی معاملات مشکوک بانکی ، می تواند جریانهای مالی را کمی کند ، تأکید کرد عدم تناسب بین دارایی های مربوط به آن و درآمد اعلام شده و همچنین شکل گیری “وضعیت کیفری” موضوع.

به ویژه ، این یادداشت بعد از مرگ پسر عمویش کاتالدو فارینلا ، یک سازنده ، ادامه می یابد: پائولو که یک مافیای قرارداد است ، در واقع مدیریت شرکت ها را بر عهده می گیرد و اساساً روابط خود را با نمایندگان برجسته سازمان های مافیایی نیسن ، پالرمو و تراپانی حفظ می کند.

نتیجه گیری بیان می کند که در میان دارایی های بی شماری که توسط میراث دولتی مصادره و سرانجام به دست آمده ، زمینی در منطقه میمیانی کالتانیستا با مساحت حدود 300 هکتار با یک مزرعه مجاور وجود دارد که در گذشته به عنوان ذخیره شکار توسط مشهورترین نمایندگان Cosa Nostra Siciliana ، از جمله Bernardo Provenzano و Giovanni Brusca در طی بی عملی. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *