مافیا ، شیرینی فروشی ها و بارها در قلب رم که توسط قبیله های پالرمو اداره می شوند: 11 دستگیری

[ad_1]

بارها و شیرینی فروشی ها در قلب مرکز تاریخی رم که توسط قبیله های مافیایی در پالرمو اداره می شود. این کار توسط کارابینی دل دل راس در عملیاتی که توسط Dda رم هماهنگ شده بود ، ایجاد شد که منجر به صدور دستور احتیاط علیه 11 نفر.

به طور خاص ، طی سالها ، گروههای مافیایی مبالغ زیادی را در رستورانها برای افتتاح اماکن پولشویی می کردند در منطقه Testacho و Trastevere. اتهامات مطرح شده توسط معاون دادستان ایلارا کالو مربوط به انتقال متقلبانه اشیا valu با ارزش ، ورشکستگی متقلبانه ، خود شویی ، جرایمی است که برای تسهیل انجمن مافیایی “کوزا نوسترا” انجام شده است.

عملیات امروز در نوامبر 2018 پس از مصادره دارایی توسط دادگاه پالرمو به مبلغ 15 میلیون یورو و علیه پالرمو آغاز شد فرانچسکو پائولو مانیسکالکو: پسر یک مرد در کنار خانواده پالرمو از کورسو دی میل ، او یک شریک پنهان در تجارت بود. سرانجام شوهر مورد اعتماد پسر رئیس فوق العاده Toto Riina به جرم شرکت در یک انجمن مافیایی و همچنین سرقت چند میلیارد دلاری از مقر در پالرمو “Sicilcas” در سال 1991 محکوم شد.

همچنین در تحقیقات رومی در حال ظهور است نقش برادران سالواتوره و بندیتو روبینو، همچنین مربوط به زمینه مافیایی پالرمو است. اولین “سرمایه گذاری” به سال 2011 با افتتاح شیرینی فروشی “Sicilia e Duci srl” (که در سال 2015 از Testacho به Trastevere منتقل شد) برمی گردد و در سال 2016 از اجرای بازداشت پیشگیرانه علیه این شرکت جلوگیری کرد.

قبل از اجرای حکم ، مظنونین اقدام به تخلیه دارایی های Sicilia e Duci srl و تأسیس یک شرکت جدید کردند که همچنین بار دا نینا را در تراستوره افتتاح کرد ، که اکنون موضوع یک توقیف پیشگیرانه است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.