ماسک ، ژل ضد عفونی کننده و اسکوتر: Istat سبد را طبق عادت های جدید به روز می کند

[ad_1]

در سال 2021 ، سبد Istat تغییر می کند. در میان محصولات نماینده تکامل در عادت های خانوار و تغییرات نظارتی، مکمل های غذایی ، کلاه ایمنی دو چرخ ، ماسک های جراحی ، ماسک های FFP2 ، ژل ضدعفونی کننده دست ، شارژ اتومبیل برقی ، اسکوتر برقی اشتراکی ، سرویس پست الکترونیکی مجاز و دستگاه ضد ترک را وارد کنید.

در میان محصولاتی که نشان دهنده مصرف تلفیقی است ، این سبد شامل ، دستگاه ورز دادن (بین غذاسازها) و بطری گرما (در میان ظروف آشپزخانه غیر برقی و وسایل خانگی غیر برقی).

در سال 2021 ، 80 شهرداری در ارزیابی تورم برای سبد کامل (مانند سال 2020) مشارکت دارند. دامنه سرزمینی این نظرسنجی در ارتباط با جمعیت استانها 3/83 درصد است و برای برخی از تعرفه ها و خدمات محلی که 12 شهرداری دیگر برای آنها نظرسنجی انجام می دهند ، به 90.3 درصد افزایش می یابد. در شهرداری های آسیب دیده ، بین نقاط فروش ، مشاغل و م institutionsسسات ، 43000 واحد نظرسنجی وجود دارد که در آن قیمت ها ثبت می شود و حدود 8000 خانه اجاره ای.

جمع آوری داده ها به طور انحصاری برای 56.4٪ از محصولات موجود در سبد NIC در سایت انجام می شود ، در حالی که برای 22.6٪ این نظرسنجی به طور مستقیم توسط Istat انجام می شود ، همچنین از طریق تکنیک های خودکار بارگیری داده ها (خراش دادن در وب) از اینترنت یا کسب آنها توسط ارائه دهندگان بزرگ داده.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *